אמזון הכריזה על סדרת טלוויזיה שתבוסס על God of War

סדרת הטלוויזיה God of War הוכרזה על ידי אמזון והיא תתמקד במיתולוגיה הנורדית, אך עדיין רחוקה משידור

אמזון פריים וידאו (Amazon Prime Video) אישרה שהזמינה סדרת טלוויזיה שתהווה אדפטציה לסדרת God of War והיא תכלול את רייף ג'ודקינס (The Wheel of Time) כמנהל התוכנית ומארק פרגוס והוק אוסטבי ( "הילדים של מחר", "איירון מן" ו"הרחבה") בתור הכותבים והמעבדים.

ורנון סנדרס, ראש הטלוויזיה העולמית באולפני אמזון, אמר:

God of War הוא זיכיון משכנע, מונע אופי, שלדעתנו ירתק את הלקוחות הגלובליים שלנו עם העולמות הרחבים והסוחפים שלו כמו הסיפור העשיר שלו. אנו מתכבדים להשתתף בהרפתקה של חקר המיתולוגיה של God of War בצורה כה חשובה עם Sony Pictures Television, PlayStation Productions ו-Santa Monica Studio.

נשיאת הטלוויזיה של Sony Pictures, קתרין פופ, אמרה:

אנחנו כל כך גאים ונרגשים לעבוד עם החברים שלנו ב-Amazon Studios והשותפים שלנו ב-PlayStation Productions כדי להתאים את המשחק היפהפה ושובר הלב הזה לסדרת לייב אקשן מובחרת. רייף, מארק והוק יוצרים סדרה שמתווה דרך במסע המיתולוגי העתיק של קרייטוס.

סדרת הטלוויזיה God of War רק הוכרזה ואם לשפוט לפי היעדר חדשות הנוגעות לליהוק השחקנים, מדובר ככל הנראה בפרויקט שלא יצא בקרוב.

מה הסיפור של סדרת הטלוויזיה God of War?

מה בנוגע לעלילת המשחק? סדרת הטלוויזיה God of War תדלג על הטרילוגיה הקודמת שהתעמקה במיתולוגיה היוונית כדי להתמקד במיתולוגיה הנורדית המופיעה באתחול של 2018 (ביקורת שלנו כאן) ובכותר ההמשך שיצא לאחרונה (ביקורת שלנו כאן).

למעשה, העלילה תתחיל בדיוק היכן שהמשחק של 2018 התחיל, עם מותה של אשתו פיי ומשאלת הגסיסה שלה שעוררה את מסעם של קרייטוס ואטריוס להפיץ את האפר שלה על הפסגה הגבוהה ביותר של תשע הממלכות.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות