ב- Street Fighter V תוכלו להשיג את כל הדמויות בחינם

All Street Fighter V DLC characters will be earnable free through gameplay

קאפקום מכריזה כי שחקנים יוכלו לזכות בכל הדמויות במשחק ללא צורך ברכישת DLC אלא באמצעות אימונים ושעות משחק (רבות)

במהלך פאנל למשחק Street Fighter V שהתרחש ב EVO 2015, טורניר משחקי המכות המפורסם בעולם שהסתיים שלשום בלאס ווגאס, שיתפה קאפקום את הקהל בפרטים חדשים על זיכיון המכות הבא שלה, סטריט פייטר 5.

החדשות הגדולות הן שלהבדיל מכותרים קודמים של החברה, בסטריט פייטר 5 היא תאפשר לכל השחקנים לזכות בכוחות עצמם בדמויות במשחק, גם כאלו שכלולות בהרחבות השונות. למרות שלא מדובר במהלך מרעיש או חדש, השורה התחתונה היא שהיא לא מכריחה מעריצים לשלוח יד לכיס כדי לזכות בדמות האהובה עליהם, בשונה ממשחקי מכות אחרים.

2 מטבעות ו-4 דמויות חדשות

קאפקום הכריזה כי המשחק יגיע עם 16 דמויות שאליהן יתווספו 4 חדשות לגמרי בסדרה, אותן יהיה ניתן להשיג באמצעות המשחק, דרך רכישה במטבע הוירטואלי Fight Money. מטבע אחר במשחק נקרא Zenny והוא מטבע כסף אמיתי באמצעותו ניתן לרכוש תוכן באופן מיידי.

סטריט פייטר 5_cammy
Cammy
אלה הדמויות שאושרו עד כה למשחק:

1) Ken
2) Ryu
3) Chun-Li
4) Cammy
5) Bison
6) Nash
7) Birdie

הרעיון של קאפקום הוא לדרבן את השחקנים לשחק כמה שיותר במשחק הבא שלה, גם כדי לאפשר לכולנו נגישות לתוכן וגם כדי להפוך אותו להרבה יותר "המוני", על-ידי הצבת אתגרים דרך השגת דמויות.

SFV_ryu_kick

סטריט פייטר 5 הוכרז ל-PS4 ולמחשב האישי ולא יגיע לאקסבוקס לעולם. המשחק צפוי להגיע במארס 2016 ובקרוב שלב הבטא יצא לדרך.

[divider]

בטורניר EVO 2015 השתתפו שחקנים מכל העולם שהתמודדו בקרב מכות במשחקים פופולאריים כמו  ,Killer Instinct, Tekken 7 , Mortal Kombat X, Super Smash BrosMelee, Ultimate Marvel Vs. Capcom 3 וגם Ultra Street Fighter IV. אתם מוזמנים לצפות בקרבות דרך טוויץ'.

[divider]

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

כל הכבוד לקפקום!!! נמאס לשלם על תוכן נוסף