משחק סוניק חדש וחינמי למובייל יהיה בסגנון "פול גייז"

הדלפה חדשה חושפת את שמו של הספין-אוף של Sonic the Hedgehog בהשראת Fall Guys, הכולל מרובה משתתפים שיכול לתמוך ב-32 שחקנים וצפוי להיקרא Sonic Toys Party

מקורות הקשורים לאתר Insider Gaming שיתפו איתו סרטונים פנימיים של משחק סוניק חדש למכשירים הניידים הנמצא בפיתוח.

המשחק יהיה חינמי, עם שם הקוד Project Toys וצפוי לקבל את השם הסופי "Sonic Toys Party". המשחק מתוכנן לצאת בקיץ 2024 ויהיה דומה מאוד לכותר הפופולרי 'פול גייז'.

השנה, כותר ספין-אוף חדש של סוניק ישוחרר למובייל. מרכיבי המשחק יהיו דומים ל- Fall Guys.

המשחק נשלח ל-Insider Gaming בתנאי שהצילומים לא יוצגו לציבור והמקור יישאר אנונימי. מה שכן אפשר לשתף זה שהמשחק יכיל דמויות שונות של סוניק הנלחמות נגד סוניק הקיפוד במשחקים של עד 32 שחקנים.

ניתן לראות את Sonic, Tales, Shadow, Knuckles, Eggman, Amy, Metal ועוד מתחרים במסלולי מכשולים ונלחמים מול בוסים, שם השחקן האחרון מנצח. משחקים מסוימים דורשים מהשחקנים מרוץ עד הסוף, איסוף טבעות, או פשוט לשרוד עד סוף הסיבוב.

טבעות זהב ממלאות לכאורה חלק חיוני בקוסמטיקה של המשחק, אותן ניתן לנצל לפתיחת שידות הכוללות תלבושות חדשות, ניצני אימוג'י (תצוגות מעל ראש הדמות), ריקודים, שבילים, אמוציות ועוד.

כרגע לא ברור מתי המשחק יוכרז רשמית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות