דמות חדשה ומרגשת מצטרפת ל"מואנה 2" ועוד פרטים חדשים על העלילה

מואנה 2 (Moana 2) של אולפני וולט דיסני (Walt Disney Animation Studios) הוא אחד מסרטי האנימציה המצופים ביותר של השנה לאחר ההכרזה המפתיעה שלו בפברואר. סרט ההמשך המצויר הציג קטעים ודמויות חדשות בפסטיבל האנימציה הבינלאומי של אנסי באנסי, צרפת.

לפי The Hollywood Reporter, הבמאים של מואנה 2 דייוויד ג. דריק וג'ייסון האנד הציגו את סרט ההמשך ופירטו את הסיפור והדמויות החדשות.

מאז ההכרזה של הסרט, מואנה 2 חשפה בהתמדה פרטים כמו חזרתם של אאוליאי קרבאליו (מואנה) ודוויין ג'ונסון (מאווי), כמו גם כמה כוכבים אחרים המעניקים את קולם פעם נוספת, כולל טאמורה מוריסון (צ'יף טואי), ניקול שרזינגר (סינה) ואלן טודיק (היי-היי). הפעם, מואנה והצוות שלה יחפשו את האי האבוד מוטופטו, שעשוי להתברר כהרפתקה המסוכנת ביותר שלה עד כה.

אחותה של מואנה מצטרפת

"במואנה 2, המסע שלה חייב לקחת אותה למים הרבה מעבר למקום שבו כל אדם העז", הסביר הבמאי האנד את קו העלילה של סרט ההמשך. דריק הוסיף, "אנחנו מתחילים את הסיפור שלנו עם מואנה, שלוש שנים אחרי הסרט הראשון. היא חוקרת את הים, מחפשת איים חדשים, ממפה את האוקיינוס, מקווה למצוא אנשים אחרים. מכיוון שתושבי מוטונאי לא ראו איש במשך דורות, מואנה יודעת שהאוקיינוס ​​מחבר בינינו. אבל למי? איפה הם? היא מחפשת הוכחה לכך שאחרים נמצאים שם בחוץ. היא סקרנית למה היא לא מצאה אף אחד".

הבמאים הציגו כמה קטעים (לא גרסה סופית) והציגו את שיר הפתיחה של הסרט, קטע מקורי מאביגייל בארלו ואמילי בר, ​​שמתנגן בזמן שמואנה חוזרת הביתה לכפר שלה לאחר שגילתה תגלית חדשה.

הצילומים הציג את סימאה (Simea) , אחותה הקטנה של מואנה. דריק והנד הכריזו שסרט ההמשך מתרחש שלוש שנים אחרי הסרט הראשון, אבל נראה שסימאה מבוגרת מזה והדמויות האחרות הזדקנו בצורה בולטת יותר (לאבא של מואנה יש פסים של אפור, מואנה עצמה עוצבה מחדש בעדינות).

מואנה וסימאה הם האחיות הכי קרובות שאפשר להעלות על הדעת, הם מתייחסות זו לזו כאל "האחות הגדולה" ו"האחות הקטנה" ומשימתה של מואנה – ליצור קשר עם אי אחר – מקבלת חשיבות גדולה עוד יותר כשהיא מנסה ליצור עתיד טוב יותר לאחותה הקטנה.

פוטנציאל להפוך ללהיט הגדול הבא של דיסני

לפני שבועיים חשפה דיסני את טיזר הבכורה ל"מואנה 2" שצבר עד כה למעלה מ-12 מיליון צפיות. דיסני נאבקה בשנה האחרונה עם סרטי האנימציה שלה, בתקווה שאחד מהם יהפוך ללהיט גדול.

נראה שהשנה יש לה לפחות שניים כאלה שיכולים לעשות זאת, "הקול בראש 2" (Inside Out 2) שרק שוחרר ומואנה 2. לשניהם יש פוטנציאל גדול בהתחשב ברווחיהם המקוריים. מואנה משנת 2016 גרף 687.2 מיליון דולר, ואילו Inside Out מ-2015 הכניסה 850.5 מיליון דולר.

"מואנה 2" בבימויו של דיוויד דריק ג'וניור, ג'ייסון הנד ודנה לדו מילר, ובהפקת כריסטינה צ'ן ואיווט מרינו, כוללת מוזיקה מאת זוכות הגראמי אביגיל בארלו ואמילי בר, ​​המועמדת לגראמי אופטיה פואי וזוכה הגראמי שלוש פעמים, מארק מנצ'ינה.

הסרט מואנה 2 יעלה לאקרנים ב-27 בנובמבר 2024.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות