שיפור של 72% בביצועים ל-Immortals of Aveum באקסבוקס, הודות ל-AMD FSR 3

באנר TMS

זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של הקונסולות שטכנולוגיית AMD FSR 3 מיושמת על משחק, וכרגע היא מספקת שיפור ביצועים מרשים בהחלט ב-Xbox Series X.

מומחי הטכנולוגיה של Digital Foundry בדקו כיצד פועלת טכנולוגיית יצירת הפריימים המתקדמת של AMD ב-Immortals of Aveum ב-Xbox Series X, וחשפו שהיא משפרת את הביצועים בלא פחות מ-72%.

באזורים שבהם המשחק פועל בטווח פריימים של 40, 60 ה- AMD FSR3 מספקת חווית קצב ריענון גבוה. לטענתם, היישום של הטכנולוגיה הציג בצורה משכנעת תמונה שנראית 'כמו משחק 120FPS ראוי או קרוב אליו'. העובדה שהטכנולוגיה של AMD מסוגלת להגביר את הביצועים כל כך טוב במשחק Unreal Engine 5 הופכת את היישום הראשון שלה בקונסולות לבעלת פוטנציאל אדיר.

עם זאת, לא הכל מושלם, וה-AMD FSR 3 בקונסולות עדיין דורש קצת עבודה. ב-Imortals of Aveum, הוא עדיין משתמש ב-FSR 2 upscaling, מה שלא ממש נראה טוב במשחק. בנוסף, הוא מציג כמה חפצים חזותיים קטנים, וזה לא חל על רכיבי ממשק.

בנוסף, דווח על כמה בעיות בסצנות מעבר, מה שגורם לכמה הפסקות של שניות ארוכות בולטות מאוד, למרות שהבעיה הזו לא קיימת במהלך המשחק עצמו, אך עדיין פוגם החוויה הכללית.

עם כל זאת, היישום המוצלח של AMD FSR 3 מבשר טובות מאוד לעתיד, אפילו במצבו הנוכחי, מכיוון שהוא הופך משחקים מתקדמים יותר מבחינה ויזואלית לכאלה שגם מסוגלים לספק ביצועים טובים ובקצבי פריימים גבוהים.

לעוד מידע על טכנולוגיית AMD FidelityFX Super Resolution, תוכלו לקרוא באתר הרשמי של החברה.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות