חברת הפיתוח Quantic Dream נרכשת על ידי Netease Games

הסטודיו ימשיך ליצור ולהפיץ כותרים כפי שעשה עד היום, אם כי תחת מטריית Netease

אמנם לא מדובר בעסקת מיליארדים כמו אקטיביז'ן, באנג'י, זינגה או קודמאסטרס, אבל יש כאן רכישה של אחת מחברות הפיתוח המיוחדות בתעשייה. Quantic Dream, היא מפתחת צרפתית שמאחוריה כותרים כמו Heavy RainBeyond: Two Souls, ו-Detroit: Become Human, שבאירוע גיימסקום האחרון חשפה את המשחק החדש שלה Under the Waves (פיתוח של Parallel Studios). "מתחת לגלים" הוא משחק הרפתקאות נרטיבי מ-Parallel Studio שישוחרר ב-2023 ל-Xbox, PlayStation ו-PC. המשחק מתואר כ"הרפתקה פואטית מתחת למים על כוחו הבולע של האבל".

Under the Waves – המשחק הבא של החברה

Netease, היא מפתחת ומפיצה של כותרים רבים, כולל Naraka: Bladepoint ו-Diablo Immortal, וזו החברה האירופית הראשונה שנרכשה על ידיה. עם הרכישה הספציפית הזו, אנשי Netease מצהירים שהאולפן "ימשיך לפעול באופן עצמאי" תוך שהוא מפתח כותרים לכל הפלטפורמות.

בהודעה הרשמית לעיתונות המכריזה על רכישה זו, מייסד Quantic Dream, דיוויד קייג', כותב: "NetEase Games מעריכה את החופש היצירתי שלנו ואת הדחף והתשוקה של הצוות המגוון הייחודי שלנו. כעת נוכל להאיץ את החזון שאנו חולקים כקבוצה, של יצירת כותרים שנוגעים באנשים ברמה הרגשית. יש לנו משחקים מובחנים מאוד בהתהוות ואני באמת מאמין שהטוב ביותר עוד לא הגיע מ-Quantic Dream."

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות

כתבות באותו נושא: