פרסומת

Beyond two souls – כל הביקורת כבר כאן

המשחק האחרון של Quantic Dream לקונסולת ה-PS3 של סוני – Beyond two souls מקבל ביקורות חצויות מאוד, כאשר מספר מבקרים מהללים אותו ומספר מבקרים פשוט קוטלים אותו. 

Quantic Dreams ידועים ביצירות המופת שלהם Fahrenheit ו-Heavy Rain, אך מסתבר ש-Beyoned: Two Souls האקסקלוסיבי החדש שלהם ל-Playstation 3 לא ייזכר כאחד מיצירות המופת של Quantic Dreams. החסרונות הבולטים של המשחק כעולה מהביקורות הם התחושה הפאסיבית וחסרת המשמעות שהמשחק מעביר, והעלילה הלא מפוקסת והחלשה. אז מה חושבים המבקרים?

האתר Digital Spy נתן את הציון המושלם 100:

הסיפור ב-Beyond: Two Souls הוא  הסיפור הכי מרתק ומרגש שאי פעם נתקלתי בו בעולם הגיימינג והוא מסוגל לקחת את השחקן עד לאותו עומק בעלילה כמו בעולם הקולנוע או הספרות.

האתר Playstation Universe נתן את הציון 95:

Beyond: Two Souls הוא משחק ייחודי עם עלילה מרגשת וחזקה כך שקל לסלוח על הבעיות במשחקיות.

Gamespot נתנו למשחק ציון גבוה של 9/10:

חוויה מרתקת שמשלבת סיפור מעולה עם מכניקה מעולה.

IGN התלהבו פחות ונתנו למשחק את הציון הדיי נמוך 60:

לעולם לא הייתה לי תחושה כל כך חסרת חשיבות במשחק והבחירות שעשיתי מרגישות כמו הדובדבן והקצפת בעוגה עם המון שכבות. יאמר לזכות המשחק שלא אשכח אותו, והוא חוויה מעולה, אבל כמשחק הוא פשוט לא טוב. כשהגעתי לסוף המשחק והקרדיטים רצו, חשבתי שהיה הרבה יותר נחמד לראות סרט על המשחק.

Beyond-Two-Souls-review

ההDestructoid העניקו למשחק את אחד הציונים הנמוכים שלו – 50:

 הבעיה הרצינית עם המשחק זה שהוא פשוט משעמם, ואין בו כלום מעבר ל"לב" ולרגש שיוצרים קשר טוב עם השחקן.

Beyond-Two-Souls-ביקורת

ציונים נוספים למשחק Beyond two souls:

הציונים מאוד מאכזבים לדעתי, והמשחק כרגע עומד על ממוצע ציונים של 74-73 ומסתמן שהוא אחד האקסקלוסיבים היותר חלשים שיצאו לקונסולה אי פעם, עקב הביקורות העצה שלי היא לחכות קצת עם קניית המשחק אם בכל מקרה רוצים אותו לירידה במחיר.
המשחק יצא היום רשמית באמריקה וב- 11/10 ישוחרר לאירופה ויהיה זמין אקסקלוסיבית ל-Playstaion 3.

המשחק האחרון של Quantic Dream לקונסולת ה-PS3 של סוני - Beyond two souls מקבל ביקורות חצויות מאוד, כאשר מספר מבקרים מהללים אותו ומספר מבקרים פשוט קוטלים אותו.  Quantic Dreams ידועים ביצירות המופת שלהם Fahrenheit ו-Heavy Rain, אך מסתבר ש-Beyoned: Two Souls האקסקלוסיבי החדש שלהם ל-Playstation 3 לא ייזכר כאחד מיצירות המופת של Quantic Dreams. החסרונות הבולטים של המשחק כעולה מהביקורות הם התחושה הפאסיבית וחסרת המשמעות שהמשחק מעביר, והעלילה הלא מפוקסת והחלשה. אז מה חושבים המבקרים? האתר Digital Spy נתן את הציון המושלם 100: הסיפור ב-Beyond: Two Souls הוא  הסיפור הכי מרתק ומרגש שאי פעם נתקלתי בו בעולם הגיימינג והוא מסוגל לקחת את…

Review Overview

ממוצע ביקורות פלייסטיישן 3 - 7.4

7.4

ממוצע ביקורות

User Rating: 3.1 ( 3 votes)

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

תודה רבה על ההשקעה והפירסום!!!!!