בקרוב תוכלו להצטרף לשיחות Discord ישירות מה-PS5 שלכם

סוני משפרת את האינטגרציה בין הדיסקורד ל-PS5 והודיעה כי תוכלו להצטרף לשיחות קוליות ישירות מהקונסולה. תמיכת Discord ב-PS5 הושקה לראשונה בשנה שעברה, אך אפשרה רק להעביר שיחה ידנית לקונסולה באמצעות אפליקציית Discord בנייד או במחשב.

סוני משיקה כעת עדכון המשלב את Discord ישירות בלוח המחוונים של PS5 כך שתוכלו לבחור את השרת או קבוצת ה-DM שאליו תרצו להצטרף.

העדכון ישוחרר בהדרגה במהלך השבועות הקרובים, החל מבעלי PS5 ביפן ובאסיה ואחריהם אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד, המזרח התיכון, ולבסוף ארה"ב וקנדה. תצטרכו לעדכן את ה-PS5 שלכם לתוכנת המערכת העדכנית ביותר כדי לקבל את השילוב החדש הזה של Discord.

בנוסף, חשבון PlayStation Network יצטרך להיות מקושר גם לחשבון Discord שלך.

עדכון PS5 זה מציב את חווית Discord באופן שווה למה שמציעה מיקרוסופט ב-Xbox. מיקרוסופט הציעה לראשונה תמיכה ב-Discord ב-Xbox ביולי 2022 לבודקים, לפני ששחררה חוויה משופרת בנובמבר 2022. Discord ב-Xbox עודכנה גם כדי לאפשר למשתמשים להזרים משחקים לחברים בשנה שעברה.

בנוסף לדיסקורד, סוני גם משיקה את היכולת לשתף את פרופיל PlayStation Network בכל אפליקציה להודעות או אפליקציה חברתית, עם אפשרות שיתוף פרופיל חדשה באפליקציית PlayStation לנייד בשבוע הבא.

תכונה זו מייצרת קישור שניתן לשתף או קוד QR כדי שאנשים יוכלו להוסיף אותך בקלות כחבר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות