אתם יכולים לעוף על גבי ציפור מלחמה ב-The Falconeer, ועכשיו הוא חינמי לזמן מוגבל

היום יום חמישי, וזה אומר שבחנות אפיק גיימס סטור (Epic Games Store) יש משחק חדש לחלוקה חינמית שפשוט מחכה לכם שתורידו אותו למחשב. המשחק החדש השבוע נקרא The Falconeer, משחק שפותח על ידי Tomas Sala, שיצר משחק בו אתם יושבים על גבי ציפורי מלחמה ענקיות כדי לחקור את עולם האוקיינוס ​​העצום הזה וכמובן משתתפים בקרבות אוויר.

יש מספר קמפיינים שצריך לעבור כשאתה משחק The Falconeer, כל אחד נותן פרספקטיבות של פלגים שונים בעולם המפולג הזה. הצלחה במשימות פירושה גם שדרוגים ליכולות הארסנל והטיסה שלך.

המריאו בשמיים על סיפון ציפור מלחמה מלכותית, חקרו עולם אוקיינוס ​​מדהים והשתתפו בקרבות אוויר אפיים, במשחק קרבות אוויר זה שהיה גם מועמד לפרס-BAFTA ממפתח הסולו, תומס סאלה.

בהיותו בעיקר משחק של דוג-פייט (קרבות אוויר), המפתח ממליץ להשתמש בבקר או בהגה טיסה כדי להנות מהכותר במלואו, אבל גם בקרות עכבר ומקלדת מספקים בהחלט. תמיכה במציאות מדומה (VR) מוצגת כתכונה קיימת, והיא מאפשרת לבעלי משקפי VR לשחק בקמפיינים באמצעות חומרת ה-PC VR שבחרתם.

ניתן לתבוע את The Falconeer בחינם בחנות Epic Games עד ה-11 ביולי. הכותר בדרך כלל עולה 68 שקלים לרכישה כאשר הוא אינו במבצע. כמו תמיד, המתנה הבאה של Epic Games תתחיל לאחר שהמשחק הזה יסיים את דרכו ביום חמישי הבא.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות