בפול דיסטורדשן: מטאליקה משתלטת על Fortnite בעדכון הבא

השמועות היו נכונות, והעדכונים הבאים של המשחק פורטנייט (Fortnite) הולכים להוסיף הרבה מטאליקה (Metallica) למשחק הבאטל רויאל של Epic Games, כולל חברי הלהקה בעצמם.

תוסיפו לזה כמה מהשירים הטובים ביותר של הלהקה, ואפילו מצב חדש העוסק במאבק עם שחקנים אחרים באמצעות מוזיקה, הופעה חיה וכל זה אפילו פורסם באתר הרשמי של הלהקה.

החלק הראשון של האירוע הגדול הזה של Metallica x Fortnite מתחיל ב-13 ביוני עם פסטיבל Fortnite – עונה 4. העונה החדשה מוסיפה שישה שירים חדשים של Metallica לקנייה ולנגינה, כולל:

  • Metallica – “Enter Sandman”
  • Metallica – “Fuel”
  • Metallica – “Master of Puppets”
  • Metallica – “Ride the Lightning”
  • Metallica – “The Unforgiven”
  • Metallica – “Wherever I May Roam”

אפיק אומרת ששירים נוספים יתווספו במהלך העונה.

כחלק מעונת הפסטיבלים החדשה הזו, שחקנים יקבלו גישה ל-Festival Pass חדש. רצועת הפרימיום כוללת את כל ארבעת חברי להקת מטאליקה הניתנים לפתיחה והפעלה וכוללים את הסולן והגיטריסט ג'יימס הטפילד, המתופף לארס אולריך (שניהם ייסדו את הלהקה), הגיטריסט המוביל קירק האמט והבסיסט רוברט טרוחיו.

אם כל זה לא מספיק, ג'יימס הטפילד יוכל להילחם בגוקו ודארת' ויידר. רצועת הפרימיום כוללת גם גישה למסלול ג'אם חדש, עם השיר האלמותי "One" של מטאליקה.

הופעה של מטאליקה בתוך המשחק

בעדכון של 13 ביוני מטאליקה מקבלת גם מסלול, מכונית וגרסאות לגו בנושא Rocket Racing של כל חבר להקה. תוכלו למצוא את מטאליקה על מפת הבאטל רויאל של Fortnite ולצפות בגרסאות הולוגרפיות של הלהקה בזמן שצולף בכם ילדון שמסתתר בשיח.

מטאליקה כדמויות משחק

ב-22 ביוני וב-23 ביוני, פורטנייט תארח קונצרט של מטאליקה בתוך המשחק. ראינו דברים כאלה בעבר, ונר@אה שכמו הקונצרטים הקודמים האלה, הופעה של מטאליקה תתרחש כמה פעמים במהלך האירוע בן היומיים.

מצב חדש: The Battle Stage

כחלק מעונת הפסטיבלים בנושא מטאליקה, אפיק הוסיפה מצב חדש בשם The Battle Stage. במצב חדש זה, 16 שחקנים מנגנים באותם ארבע רצועות מוזיקליות בקונצרט קרב גדול. ככל שתשחקו טוב יותר כך תוכלו לפתוח התקפות ולירות על מוזיקאים אחרים כדי להעיף אותם מהמשחק.

אחרי העדכון האחרון של פסטיבל קואצ'לה, עדכון הפסטיבל החדש של Fortnite פתח גם את היכולת של שחקנים להשתמש ברצועות ג'אם שבבעלותם כמוזיקת ​​לובי וזה דבר מאוד משמח.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות