סרטון פרידה: TimeSplitters בוטל בשנה שעברה, אך זוכה כעת לתיעוד גיימפליי

סרטון גיימפליי ראשון ויחיד וכנראה אחרון ממשחק TimeSplitters שבוטל של Free Radical שותף באינטרנט על ידי אחד מבכיריה ומראה לנו איזה משחק היינו אמורים לקבל

האולפן Free Radical נסגר בדצמבר, שנתיים בלבד לאחר שהוקם מחדש, כחלק מקיצוץ ענק של חברת Embracer ובמוציאה לאור (Plaion) שבבעלותה.

הצוות של האולפן עבד על משחק חדש בסדרת TimeSplitters, שמונה שנים אחרי TimeSplitters: Future Perfect משנת 2005. עם זאת, הסגירה של Free Radical פירושה שהפרויקט כנראה בוטל.

אף על פי שהמשחק לא נחשף באופן רשמי וגיימפליי לא הוצג בפועל בשום מסגרת, אחד מבכירי המפתחים של האולפן, רוב סטפטו, שיתף חמש דקות של משחקיות בחשבון הלינקדאין שלו.

המשחק נקרא בסרטון TimeSplitters Next, משחק יריות בגוף שלישי עם כניסה לכוונת בגוף ראשון, והוא די מזכיר את המכניקה של פורטנייט.

Free Radical נוסדה ב-1999 ופיתחה את סדרת TimeSplitters ו-Second Sight. בעקבות קבלת הפנים הקרירה של Haze ופרויקט Star Wars: Battlefront שבוטל, האולפן פשט את הרגל ב-2008.

Plaion וחברת האם Embracer הודיעו במאי 2021 כי האולפן הוקם מחדש על ידי המייסדים המקוריים סטיב אליס ודיוויד דואק כדי להחזיר את ה-TimeSplitters "לחיים".

פיטורי ענק בתעשייה

חברת Embracer היא כמובן לא היחידה שמפטרת עובדים. רק לאחרונה הודיעה חברת EA על גל שני של פיטורים ושלחה ביתה 670 עובדים וביטלה משחק היריות בגוף ראשון בזיכיון מלחמת הכוכבים, שלפי השמועות התבסס על צייד ראשים מנדלורי. 

חברת מיקרוסופט פיטרה בתחילת השנה 1,900 עובדים ממחלקת האקסבוקס וגם עובדי Activision Blizzard, אותה שרכשה בעסקת ענק של 69 מיליארד דולר.

לפני חודשיים, חברת Riot Games, מפתחת League of Legends פיטרה 11% מכוח העבודה שלה ובספטמבר האחרון, יוצרת פורטנייט, Epic Games שלחה הביתה 800 עובדים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות