מנוע אנריל 5 יגיע ל-World of Warcraft דרך הדלת האחורית 

למשחק האייקוני World of Warcraft יש סצנת שרתים לא רשמית של Turtle WoW, קבוצה של שרתים פרטיים המארחת את Mysteries of Azeroth, סיפור הרחבה שנעשה על ידי מעריצים עבור World of Warcraft שמעמיק יותר בחקר הידע המקורי של המשחק. הרחבה זו שואפת לקחת נתיב שונה ממסע הצלב הבוער, תוך שימת דגש על Azeroth המוכר של WoW על פני הקרב הקוסמי עם 'הלגיון הבוער'.

Mysteries of Azeroth הוסיפו הרבה לתוכן של WoW, כולל מרוצים שניתן לשחק בהם (High Elves for the Alliance ו-Goblins for the Horde), אזורים ומפות, פשיטות ומבוכים, זירות ושטחי קרב, לחשים וכישרונות, חיות מחמד והרים, מעמד/ שילובי גזעים, ואפילו תכונות חדשות לגמרי כמו טרנסמוגריפיקציה, כספות גילדות ומקצוע הישרדות חדש.

החדשות הגדולות של היום הן ש-Turtle WoW 2.0 בדרך, וגרסה זו תביא לעולם את מלוא היופי של Azeroth עם הגרפיקה המתקדמת של המנוע המוביל בשוק- Unreal Engine 5.

צוות ה-Turtle WoW מבטיח ביצועים חלקים מערכות מחשב מודרניות. עם זאת, הדרישות עבור הוויזואליה החדשה היא לא כל כך ידידותית, לפחות לא לשחקנים הוותיקים של WoW:

דרישות מערכת:

  • מערכת הפעלה -Windows 7 64 סיביות ומעלה.
  • מעבד– Intel i5 6600K או AMD Ryzen 5 1600
  • כרטיס מסך– GeForce GTX 1060 או AMD RX 580

גרסה חדשה זו תתמוך גם במכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד שתומכים בטכנולוגיות המתקדמות בשוק כמו NVIDIA DLSS/AMD FSR.

בנוסף לשיפורים הוויזואליים, גרסה זו גם תכלול יומן קווסט מורחב מעבר למגבלת 20 הקווסטים, מחוון של שדה ראייה (FOV), תמיכה מלאה בהרחבות, כלי מודינג חדשים וחזקים, ומערכת משופרת נגד צ'יטרים כשתושק בשנה הבאה. אמנם כל הטוב הזה יגיע אלינו רק ב-2025, אבל אני מאמין שלמעריצים אין בעיה להמתין.

בגזרה הרשמית, בליזארד (Blizzard) תשחרר את ההרחבה העשירית של World of Warcraft בשם The War Within ב-26 באוגוסט.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות