לצוד בגרפיקה סופר ריאליסטית: Ultimate Hunting הוכרז למחשב

המפתחת 3T Games, שאחראית על "סימולטור הדייג האולטימטיבי" (Ultimate Fishing Simulator), הכריזה על Ultimate Hunting, סימלטור ציד אולטרה-ריאליסטי חדש שניתן לשחק בו עם עד 16 אנשים בציד שיתופי.

Ultimate Hunting משתמש במנוע Unreal Engine 5 ויתמוך בטכנולוגיות מעקב אחר קרניים, DLSS ו-FSR על מנת למקסם את הריאליזם החזותי. עולם המשחק כולל שני מיקומים אמיתיים: שמורת הציד של קליפורניה ושמורת הציד של דרום אפריקה.

תכונות המשחק שלו כוללות את מערכת Generation Antler Random (RAGS), אזורי צורך דינמיים והסוואה פעילה. המפתחים מבטיחים שהיא "תקדם את עקרונות ההתנהגות האתית של ציידים".

המפיק והבמאי רפאל ילונק הדגיש כי "חשוב לציין שב-Ultimate Hunting יקודמו עקרונות ההתנהגות האתית של ציידים". "זה יתבטא, למשל, במצב שלאחר ציד צבי – השחקן יכול לעזוב את פגר החיה כדי למשוך איתה טורפים, ואז לצוד אותם. במקביל, הוא יקבל קנס על עזיבת בעל חיים בצורה כזו, אבל הוא יכול להרוויח יותר על ידי ציד הטורפים האלה או… להפוך בעצמו לטרף."

Ultimate Hunting צפוי לצאת בשנת 2025 למחשב, וישוחרר מאוחר יותר עבור PS5, Xbox Series X|S וגם לקונסולת הדור הבא של ה-Nintendo Switch. מתוכננת גם גרסת VR. תוכלו להכניס אותו כבר היום לרשימת המשאלות שלכם ב-Steam אם אתם מעוניינים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות