דיווח: Total War: Star Wars נמצא בפיתוח ב-Creative Assembly

על פי דיווחים, הכותר הבא של המפתחת קְרִיאֵיְיטִיב אֵסֶמבּלי (Creative Assembly) ייקרא "טוטאל וור: מלחמת הכוכבים" (Total War: Star Wars). עוד נטען כי החברה עובדת על שלושה משחקי TW חדשים במקביל.

האתר DualShockers טוען כי נכון לאוקטובר 2023, Total War: Star Wars היה אחד משלושה משחקי Total War החדשים בפיתוח באולפן שבבעלות סגה (Sega). עדיין לא ידוע על הקשר בין שני הזיכיונות הללו, ובאיזה שלב נמצא הפיתוח.

לא ברור איזה מהמשחקים נמצאים Cשלב פיתוח מתקדם, אבל סגה ידועה ככזאת שמשחררת בדרך כלל כותר סדרה חדש מדי שנה, למעט שתי חריגות ב-2021 וב-2014.

הכותר האחרון בסדרת משחקי האסטרטגיה היה Total War: Pharaoh, ששוחרר באוקטובר 2023 ופותח על ידי Creative Assembly Sofia, שבסיסה בבולגריה. על פי דיווחים המשחק לא נחל הצלחה יתירה ונחשב לאחד הכותרים החלשים בסדרה, במונחי מכירות.

הכישלון של פרעה וניסיון ה-FPS

בלי קשר ידוע לכישלונו של "פרעה", סגה הודיעה במרץ השנה על פיטורים גורפים שהשפיעו על Sega Europe, Creative Assembly ומפתחת Hardlight Sonic Dream Team.

חברת Creative Assembly הנחשבת למומחית בז'אנר משחקי האסטרטגיה, ניסתה בשנה שעברה להיכנס לז'אנר חדש לה, משחקי יריות בגוף ראשון.

החברה החלה לעבוד על משחק בשם Hyenas, משחק FPS המתרחש בעתיד קרוב דיסטופי, בו שחקנים היו אמורים להשתלט על פיראט חלל המכונה Hyena ולהתחרות בצוותים של שלושה כדי לפשוט על שוד בשמירה כבדה. המשחק בוטל בסופו של דבר בספטמבר 2023 על ידי Sega , שביקשה בעדינות מהחברה לחזור לפתח משחקים בז'אנר שהיא מכירה, RTS.

"באופן פשוט, Creative Assembly הייתה טובה במשחקים לא מקוונים בז'אנר ה-RTS, אבל הם לקחו על עצמם את האתגר של פיתוח Hyenas, משחק מקוון בז'אנר FPS", סיכם מנכ"ל סגה, הארוקי סאטומי.

עם זאת, המשחק עצמו היה טוב לטענתו, וההחלטה לבטל אותו הייתה מהחשש שהוא לא יגיע לאיכות שתספק את השחקנים.

בספטמבר שנה שעברה אגב, מודרים שחררו מוד למשחק Rome: Total War, בשם STAR WARS Total War. תוכלו להתרשם ממנו בסרטון יוטיוב מכאן.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות