העדכון הכי גדול של Star Citizen: קרבות אוויר משופרים, חיות בר חדשות, UI חדש, מיקומים חדשים ועוד

עדכון Alpha 3.23 לסטאר סיטיזן מקבל גם תמיכה בהגדלת קנה מידה כולל DLSS, FSR ופתרון TSR

משחק החלל "סטאר סיטיזן" (Star Citizen), הפרויקט האדיר של 'רוברטס תעשיות חלל' (Roberts Space Industries) ממשיך לגדול, והמפתחת Cloud Imperium Games שחררה את העדכון החדש Alpha 3.23 שלטענתה הוא "אחת המהדורות הנרחבות ביותר והמשנות משחק שלנו עד כה".

עדכון Alpha 3.23, כולל עכשיו עדכונים רבים כשברמה הטכנית, המשחק קיבל תמיכה ב- Nvidia DLSS ,AMD FSR, ו- TSR (רזולוציה סופר זמנית), שהיא טכנולוגיה עצמאית של המפתחת.

בטריילר החדש לרגל העדכון תוכלו להתרשם משלל העדכונים הרבים ב- Star Citizen כמו חיות הבר המקומיות הראשונות – כולל חיות בר מסוכנות למערכת סטנטון, מרכזי הפצה חדשים ברחבי סטנטון שבהם שחקנים יכולים להרים מגוון של לחימה ומשימות לא קרביות, ועוד.

העדכון החדש מרחיב את מצב Arena Commander עם הוספת מרחב, קרקע ויעדי ניסוי חדשים. כמו כן נוספו אופנועי רחף חדשים של Mirai Pulse ו-Pulse LX, וגם Master Modes.

קרבות אוויר משופרים, יוצר דמויות חדש ו-UI מלוטש

החברה ביצעה כיוונון מחדש של כל החלליות כרגע במשחק, יוצר דמויות חדש, תכונות חדשות ושיפורים עבור FPS מבוססי קרקע לחימה ועוד.

יוצר הדמויות הורחב באופן דרמטי עם פנים חדשות, סגנונות שיער ואפשרויות צבע, מה שפותח הרבה דרכים נוספות להתאים אישית את המראה שלך. נוספו למעלה מ-20 תסרוקות חדשות.

כשתצאו להרפתקה הבאה שלכם, תוכלו לגלות מרכזי הפצה חדשים ברחבי הגלקסיה – מוקדי התעשייה הענקיים נמצאים כל אחד בבעלות אחד מתאגידי הענק השונים כמו Covalex Shipping ו- Sakura Sun, בהם תמצאו פריסות ייחודיות עמוסות באוצרות ושלל משימות מתגמלות.

אלמנט נוסף שעבר שיפוץ גדול באלפא 3.23 הוא dogfighting (קרבות אוויר). קרב החלליות של המשחק שודרג עם מערכת חדשה בשם 'Master Modes' שלדברי CIG אמורה להוביל להתכתשויות קרובות ואינטנסיביות יותר שמייצגות טוב יותר את החוזקות והחולשות של סוגי חלליות שונים.

לוחמים קטנים וזריזים יותר יכולים לנצל היטב את הזריזות שלהם כדי להקפיץ את אויביהם, בעוד שספינות הקרב הגדולות יותר יכולות לספוג יותר פגיעות כשהן מסדרות ספינות חזקות מהנשק הכבד שלהן.

שיפור נעשה גם במכניקה של המשחק, וכעת התנועה שופרה גם בהליכה רגלית ובזמן שהחללית צפה בחלל, עם שינויים גם ב-EVA (פעילות חוץ כלי רכב). שיפורים נוספים הגיעו גם ללחימה בגוף ראשון יחד עם אלמנטים של רתע מציאותיים יותר והיכולת לירות תוך כדי הטיה.

Arena Commander כולל כעת מצב משחק הנדסי חדש, מסלולי מרוץ חלליות חדשים ומספר מפות לחימה. עדכונים נוספים וחשובים הגיעו גם לממשק המשתמש (UI), שיפור בטכנולוגיית ענן ומים משופרת לדינמיקה סביבתית מציאותית יותר, ואופנועי Mirai Pulse Grav-Lev חדשים ומשופרים.

טכנולוגיית הענן הנפחי ב-Star Citizen עודכנה כדי לשפר הן את הביצועים והן את האיכות החזותית, תוך הוספת ערפל קרקע וצללים בעלי נפח כאפשרויות חזותיות. קיימת כעת תמיכה בפתרונות להגדלת קנה מידה כולל DLSS, FSR ופתרון TSR שפותח בבית המפתחת.

עדכון Alpha 3.23 עבור Star Citizen זמין כעת מכאן.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות