יש עכשיו גיוס מסיבי של מפתחים לטובת "ביושוק 4"

Cloud Chamber, האולפן שעובד על משחק ביושוק הבא תחת 2K Games, 'מגייס כמו משוגע' לטובת "ביושוק 4" עם כמעט 30 משרות פתוחות לעבודה על המשחק.

באתר האינטרנט של האולפן נכתב כי "Cloud Chamber מגייס כרגע בטירוף מפתחי משחקים בשני מיקומים מדהימים: אזור מפרץ סן פרנסיסקו (נובאטו, קליפורניה) ומונטריאול, קוויבק". לסטודיו יש כעת 29 משרות פתוחות במגוון תפקידים כולל אנימציה, אמנות, עיצוב/תסריט, הפקה/ניהול וכתיבה.

המשחק האחרון בסדרת ביושוק היה "ביושוק לנצח" (Bioshock Infinite), והוא שוחרר בשנת 2013. שלוש שנים אחרי, שוחרר האוסף BioShock: The Collection המכיל את שלושת המשחקים הראשונים בגרסה מחודשת. כך שלמעשה עבור 11 שנים בדיוק מאז שוחרר משחק חדש בסדרה.

ב-9 בדצמבר 2019, 2K הודיעה כי היא הקימה אולפן חדש בשם Cloud Chamber, היושב בקליפורניה ובמונטריאול, בהובלת קלי גילמור, המפיקה לשעבר של Firaxis Games (מפתחת סדרת Civilization) שתעבוד על כותר חדש בסדרת ביושוק (BioShock). מאז ההכרזה, לא קיבלנו שום פרט על המשחק.

יוצר ביושוק, קן לוין, אינו מעורב במשחק החדש, אבל יש לו משחק חדש בשם  ג'ודס (Judas) שנראה כמו המשך רוחני לסדרה אותה יצר. Judas יהיה המשחק הראשון שלו אחרי שסגר במפתיע את האולפן Irrational Games.

עוד באותו נושא:

על פי רשימת משרות ישנה, BioShock 4 יתרחש ב"עולם חדש ופנטסטי", במהלך שנות ה-60 בעיר אנטארקטית בדיונית בשם Borealis.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות