אפליקציית Xbox TV זמינה כעת בסטרימרים של אמזון

מיקרוסופט (Microsoft) השיקה את אפליקציית ה-Xbox TV שלה על Amazon Fire TV Sticks, מה שהופך את משחקי Xbox Cloud לנגישים במכשירי הזרמת המדיה של אמזון (Amazon). עבור משתמשים עם מנוי Xbox Game Pass Ultimate, זוהי דרך חדשה להזרים כותרים במכשירי Fire TV תואמים. האפליקציה הוכרזה על ידי מיקרוסופט בחודש שעבר.

אפליקציית Xbox זמינה בסטרימרים נבחרים של אמזון, כולל Fire TV 4K Max (2023) ו-Fire TV Stick 4K (2023). משתמשים יכולים להזרים רק כותרים הזמינים כחלק מ-Game Pass כרגע. לפי הדיווחים, מיקרוסופט מתכננת לתת למשתמשים גישה לכל ספריית ה-Xbox בחודשים הקרובים. עם זאת, גישה לכותרים מבעלי אתרים שאינם חלק מ-Xbox Cloud Gaming לא תיכלל.

על מנת להתחבר לשרות תידרשו למנוי Xbox Game Pass Ultimate, ו-Fire TV Stick תואם ובקר משחקים אלחוטי התומך ב-Bluetooth כדי לגשת לכותרי Xbox במכשיר Fire TV.

משתמשים יוכלו לגשת לכותרי משחקי וידאו פופולריים כמו Starfield, Fallout 4 ו- Forza Horizon 5 באמצעות מנוי Xbox Game Pass Ultimate, שמחירו 45 שקלים לחודש בישראל. משתמשים יכולים להתחיל להזרים כותרים לאחר הורדת אפליקציית Xbox עבור Fire TV מ- Amazon Appstore.

אפליקציית Xbox TV כבר זמינה במכשירים ניידים, בקונסולות Xbox ובמסכים וטלוויזיות נבחרות של סמסונג. עם זאת, Amazon Fire TV Sticks הם מכשירי הסטרימינג הראשונים שקיבלו את האפליקציה הזו ממיקרוסופט. מיקרוסופט שיתפה פעולה קודם לכן עם מטא (Meta) כדי להשיק אפליקציית משחק של Xbox Club עבור משקפי Quest VR.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות