Netflix: "אקדמיית המטרייה" עונה 2 כבר כאן

כוחות על, עולם מרתק, דמויות אמינות, אלימות, הומור, ומוזיקה משובחת. זה התחיל צולע ולא מובן, אבל אט אט הפך ללהיט היסטרי. עונה 2 של "אקדמיית המטרייה" שוחררה היום והיא בגדר חובת צפייה


אחרי שתמה לה העונה הראשונה (עונה 1) בסדרת "אקדמיית המטרייה" (The Umbrella Academy) מבית נטפליקס, המעריצים כבר לא יכלו לחכות לעונה החדשה, עונה 2. "אקדמיית המטרייה" שהתחילה מעט מבולבלת ולא ממוקדת, הפכה אט אט ללהיט היסטרי, כי היא פשוט מצוינת. הסדרה משלבת כוחות על, עולם מרתק, דמויות אמינות, אלימות, הומור, ומוזיקה משובחת ואלמנטים הלקוחים מסרטי אימה וגיבורי על, הופכים אותה לסדרת חובה.

עלילת העונה השנייה של סדרת הלהיט מתחילה מיד לאחר אירועי סוף העונה הקודמת, אבל גם חמישים שנה לפניהם. ככה זה בסדרה שמסע בזמן הוא אלמנט חוזר בה, אחרי שבמשך כל העונה הראשונה ניסו האחים לבית הרגריבס למנוע את סוף העולם ומצאו עצמם בסופה לקראת הרס האנושות.

הקליימקס (רגע השיא) של העונה הראשונה היה ללא ספק הסוד הגדול של אחותם, וניה, מספר 7 (אותה משחקת אלן פייג'). שמככבת גם בטריילר "סצנת הפתיחה" של עונה 2:

https://www.youtube.com/watch?v=tUPKkrVYhDo

וניה היא כנרית מחוננת, בעלת כוחות על שהוסתרו ממנה במהלך כל ילדותה, ובעונה הראשונה היא מגלה זאת. וניה לא רק מגלה שכוחות העל שלה הוסתרו מפניה על ידי אביה, אלא שהיא הייתה בעלת הכוח החזק ביותר מבין שבעת האחים. אביה שחשש כי הכוח העצום שלה יביא להרס ואבדן שליטה, החליט להרגיע אותה בילדותה עם כדורים והחדרת חולשה פסיכולוגית בילדה. העונה הראשונה הסתיימה בכך שוניה מצליחה לממש את חזון האפוקליפסה ומביאה לפיצוץ הירח, שברגעים אלו ממש מתקרב לכדור הארץ ועומד להשמידו. מה יקרה בעונה 2 ? אתם מוזמנים לצפות!


מה הסיפור של "אקדמיית המטרייה"?

"אקדמיית המטרייה" היא סדרת טלוויזיה אמריקאית שפותחה על ידי היוצר סטיב בלאקמן ומהווה עיבוד לקומיקס באותו השם שנכתב על ידי ג'רארד ויי (Gerard Way), הסולן והמייסד של להקת הרוק האלטרנטיבי האמריקנית "My Chemical Romance" והמאייר גבריאל בה והיא פורסמה בהוצאת "Dark Horse Comics". העונה הראשונה של הסדרה עלתה לשידור ב-15 בפברואר 2019, וזכתה לביקורות חיוביות על האפקטים הוויזואליים וצוות השחקנים. רק שהיו גם ביקורות שליליות בעיקר על קצב התקדמות העלילה. זה לא הפריע לסדרה לכבוש למעלה מ-45 מיליון בתי אב נכון לחודש אפריל.

"אקדמיית המטרייה" – נטפליקס

הסדרה מתחילה באירוע שהתרחש בשנת 1989, בו נולדו 43 תינוקות נולדו באותו יום ובאופן בלתי מוסבר לנשים רנדומליות ברחבי העולם, ללא שום קשר ביניהן הראה אל העין. בנוסף, אותן נשים לא הראו שום סימני הריון ביום הקודם. שבעה מאותם התינוקות מאומצים על ידי סר רג'ינלד הרגריבס (בגילומו של קולם פאור), תעשיין מיליארדר ושאפתני, שמקים את "אקדמיית המטרייה" במטרה לאמן את "הילדים" שלו לקראת אפוקליפסה עתידית, כי רק הם יהיו מסוגלים להציל את העולם. אבל, התכנית שלו משתבשת והילדים עוזבים את הבית ורק מותו מצליח לאחד את האחים: לות'ר, דייגו, אליסון, קלאוס, מספר 5 ווניה.

אקדמיית המטרייה- כשהיינו ילדים (וניה נשארה בבית)

הצטיינו במיוחד בעונה 1- איידן גלאגר שמגלם בכישרון רב את "מספר 5" (NO.5) ורוברט שיהאן שמגלם את "מספר 4" (NO.4), הסיאנס. דמויות המשנה היו נהדרות ומוכשרות כמו זמרת הראפ/סול מרי ג'יי בלייג' שמגלמת את צ'ה צ'ה המתנקשת ושותפה הייזל. ראש הנציבות אותה מגלמת בחן ובהומור קייט וולש ועוד.

אני כבר לא יכול לחכות ל"אקדמיית המטרייה עונה 3"!


 


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות