משחק התפקידים The Quinfall מבטיח להכיל את עולם המשחק הגדול ביותר בז'אנר

גיימפליי מתוך שלב האלפא של משחק ה-MMORPG המסקרן The Quinfall נחשף, ומבטיח עולם בהיקף עצום של 2016 קמ"ר

המפתחת הטורקית Vawraek Technology העלתה טריילר משחקיות (שלב Alpha) למשחק הבכורה שלה, בז'אנר ה-MMORPG בשם The Quinfall. המשחק מפותח עם מנוע Unity, וכבר בשלב זה מציג אמנות חזותית מרשימה, בהתחשב בשלב הפיתוח והתקציב הנמוך יחסית.

עולם המשחק הגדול ביותר בז'אנר

מלבד ההבטחה של המפתחת כי טכנולוגיית Vawraek תוסיף אפקטים שיעשו שימוש בכרטיסי המסך מסדרת RTX (כנראה DLSS) ו-AMD FidelityFX Super Resolution 2, היא מבטיחה שהשחק יכיל את העולם הגדול ביותר אי פעם בז'אנר.

אדמות 'קווינפול' כוללות מגוון צורות קרקע, הרים, אגמים ונהרות המעוצבים בהתאם לאקלים שלהם. הערים במשחק מפוזרות על פני צוקים, חופים, הרים ואפילו מתחת לאדמה בשטח עצום של 2016 קמ"ר.

The Quinfall – עולם מרהיב ומגוון

עונות השנה ותנאי מזג אוויר במשחק, כמו גשם ושלג מתקשרים עם הדמות שלכם וגם עם החפצים שצברתם. הצלחת הישרדות של צמחים ובעלי חיים מסוימים עשויה להיות קריטית באקלים מסוים. בנוסף, חלק מהאזורים עלולים להיות נתונים להצפות.

עולם שוקק ומסקרן, ביבשה ובים

מבחינת גיימפליי, המפתחים מבטיחים חווית MMORPG רעננה שבה שחקנים יכולים לבקר בחנויות ובטברנות בבעלות שחקנים אחרים, לשחק בכל מיני משחקים ומשחקי לוח עם אחרים, ואפילו ליצור מוזיקה משלהם. תוכלו לתקשר עם יוצרים וסוחרים ולאסוף מידע על ידי דיבור עם NPCs כדי לפתוח אזורים נסתרים ולפענח סודות.

יוצרים וסוחרים מסוימים עשויים שלא להיות היכן שהייתם מצפים להם בכל עת. איסוף מידע על ידי דיבור עם NPCs חשוב מאוד כדי לפתוח אזורים נסתרים וסודות אחרים, הדורשים פתרון חידות או אפילו פענוח קודים.

מערכת הקראפטינג תאפשר לכם לבחור מבין 11 מקצועות/קלאסים (professions) הקשורים זה בזה. אחד מהם יאפשר לכם לשתול זרעים לפי צורות הקרקע והאקלים ולקצור אותם לחקלאות. אם אין לכם מספיק זמן, או שאתם רוצים "חופש" כי לגלות מקומות אחרים בקווינפול, תוכלו להעסיק עובדים או שחקנים אמיתיים.

קווינפול יאפשר לכם גם להילחם בפיראטים

הבישול (Cooking) מאפשר ליצור ארוחות וקינוחים המעניקים כוחות מיוחדים בתחומים שונים. עם שילוב של חומרים כימיים, ניתן להשיג נוסחאות וליצור שיקויים עוצמתיים שמרפאים את הדמות שלכם או את זו של החברים שלכם. תוכלו לדוג באגמים, נהרות וימים, לאלף בעלי חיים מסוימים לצורך ייצור חומרים מסוימים וגם להפיק משאבים שונים מעצים וצמחים באזורים שונים. כל אחת מהפעולות הנ"ל תאפשר לכם לעלות את רמת המקצוע שלכם.

Quinfall ישלב גם אלמנטים של עולם הים, כך ששחקנים יוכלו לבנות ספינה כדי להפליג אל האוקיינוס, שם הם נאבקים בתנאי מזג האוויר, שודדי ים, שחקנים אחרים ואפילו מפלצות כמו ה-Kraken, בתקווה למצוא אוצרות נדירים.

כל התיאור נלקח כמובן מיוצרי המשחק, ואם כל זה נשמע לכם מעניין, אתם יכולים להירשם לבטא סגורה הקרובה באתר הרשמי של המשחק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות