סוני: “לפלייסטיישן 5 יש יתרונות מסוימים על פני PC”

באנר TMS

סגן נשיא סוני טוען בראיון שלגיימרים המשחקים בקונסולת ה-PS5 בפרט ובקונסולות בכלל, יש יתרונות מסוימים על פני שחקני מחשב

לאחר שנים שבהם הקונסולות כבשו את קהל היעד של הגיימרים ברחבי העולם, משחקי מחשב (PC) חוזרים והופכים להיות פופולריים יותר ויותר. היידקי נישינו (Hideaki Nishino), המכהן כסגן נשיא ב ESI (קיצור של Sony Interactive Entertainment) טוען כי ישנן יתרונות מסוימים לשחק במשחקים בקונסולת ה-PlayStation 5 ולא במחשב האישי. העיתוי לא מפתיע, שכן אנחנו נכנסים לשיא עונת המכירות של חג המולד וסוף שנה.

בשיחה עם Nikkei Asia, מנהל SIE התייחס לפופולריות העצומה של של משחקי ניידים ומשחקי מחשב (PC), ואמר שאם משתמשים רוצים לשחק משחקים עם ביצועי גרפיקה זהים ל-PlayStation 5, הם צריכים להשקיע כסף וזמן כדי לבנות מערכות משלהם.

ps5 announcements PlayStation 5

מצד שני, הקונסולה מאפשרת לכל שחקן ליהנות ממשחקים עתירי גרפיקה באותה רמה טכנית ישירות מהקופסה. זה אמנם נכון במידה מסוימת ש-PC Gaming הוא לא עסק זול ורק רכיב כרטיסי המסך במחשבים היום משתווים ואף עולים על מחיר קונסולה חדשה, אבל כך זה תמיד היה. חוויית גיימינג על מערכת מחשב מתקדמת אינו דומה למשחק בקונסולה, שבה נעשות פשרות חזותיות כדי להשיג ביצועים מקובלים.

אם ניקח לדוגמא רק את טכנולוגיית מעקב אחר קרניים (Ray Tracing), היא קיימת אבל בקושי אפשרית בקונסולות בצורה מיטבית.

קחו לדוגמא משחקים שקיבלו בוסט ויזואלי ומציאותי כמו Cyberpunk 2077 ו- Alan Wake II, שקשה להאמין שהקונסולות יוכלו להשתוות לרמה גרפית שכזאת.
מקור


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

Share your love
רותם גולדברג
רותם גולדברג

נולד עם עכבר גיימינג ביד, וכדור פיפ"א של שנות ה-90 ברגל. סצנת הגיימינג תמיד עניינה אותו ובעיקר משחקי פלטפורמה בקונסולות, רצוי נינטנדו.

Articles: 309
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות