שוחרר הטריילר הרשמי של "הנוסע השמיני: רומולוס"

באנר TMS

אתמול עשה את דרכו הפוסטר הרשמי של הסרט "הנוסע השמיני: רומולוס" (Alien: Romulus) לאינטרנט. הפוסטר שמציג את פניו הכלואים של אחד מחברי הצוות ביצור, הגיע ביחד עם ההבטחה שמחר (כלומר היום) ישוחרר טריילר חדש.

והנה זה קורה, הטריילר לסרט הבא של הבמאי פדה אלוורז לזיכיון 'הנוסע השמיני', שוחרר! ותוכלו לצפות כיצד אלוורז משחרר את הקסנומורף על קבוצה חדשה של קורבנות.

הסרט החדש הוכרז בתחילת 2020, ועל פי דיווחים, התסריט שאלווארז והכותב השותף רודו סיאגס יצרו עבור 'הנוסע השמיני: רומולוס' אינו קשור לסרטים האחרים בזיכיון החייזרים. עם זאת, הוא גם לא מתעלם מאף אחד מהערכים האחרים.

לאלוורז היה ברור לגבי העובדה שהסיפור שלו מתרחש בתוך המשכיות הזיכיון המבוססת. למעשה, הוא ינסה להחזיר את הזיכיון המוצלח בצורה פנומנלית של "חייזרים" לשורשי הסדרה: תחנת חלל נטושה, קבוצה של מתנחלי חלל צעירים העומדת פנים אל פנים מול צורת החיים המפחידה ביותר ביקום.

הטיזר הראשון למשחק שוחרר לפני קצת יותר מחודשיים והוא סיפק לנו רמזים על כך שאלוורז עומל על חזרה לאותם ריגושים שהקהל חווה עוד ב-1979 עם "Alien" של רידלי סקוט וגם מסרטו של ג'יימס קמרון "שובו של הנוסע השמיני"(Aliens) מ-1986.

הטיזר הציע הצצה ראשונה לצוות השחקנים הצעיר שלו, המנווט במסדרונות עם תאורה אפלולית, ומנסה להימנע מלצרוח אל מול המראות הקשים, כי כולנו למדנו ש"בחלל, אף אחד לא שומע אותך צורח".

בסרט מככבים קיילי ספייני (פריסילה), דיוויד ג'ונסון (התעשייה), ​​איזבלה מרסד (מאדאם ווב), ארצ'י רנו (צל ועצם), ספייק פחד (באטמן), ואילין וו (הרחק מהבית). מרסד אמרה שיש בסרט סצנה כל כך מגעילה שהרבה צופים יצטרכו להסיט את מבטם, אז זה הולך יחד עם התיאור ה"גרפי ומזעזע" שזה מה שהמעריצים מצפים מהסרט הזה ברגע שדווח כי הוא פרי יצירתו של הבמאי של Evil Dead 2013 ו-Don't Breathe.

פוסטר alien-romulus הנוסע השמיני רומולוס
הפוסטר הרשמי של "הנוסע השמיני רומולוס" (תמונה: 20th Century)

הסרט החדש הוא השביעי במספר בסדרת החייזרים, והוא מגיע אלינו מאולפני מומנטום ׁ(Momentum Pictures) ו-20th Century, כשרידלי סקוט (במאי הסרט המקורי מ-1979) מפיק דרך הבאנר שלו Scott Free.

"הנוסע השמיני: רומולוס" יגיע לבתי הקולנוע ב-16 באוגוסט.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות