"עידן הדרקון" הבא נקרא עכשיו Dragon Age: The Veilguard; ייחשף בשבוע הבא

חברת BioWare עושה ריברנדינג למשחק הבא שלה. הכותר הרביעי בסדרה שנקרא עד היום 'Dragon Age: Dreadwolf', זוכה לשם חדש וייקרא מעתה "Dragon Age: The Veilguard" (בתרגום לעברית: "עידן הדרקון: שומר הרעלה").

האולפן גם הודיע ​​כי חשיפת המשחק הרשמית הראשונה למשחק תתקיים ביום שלישי, 11 ביוני בשעה 18:00, שעון ישראל, בערוץ היוטיוב של Dragon Age, ותציג 15 דקות של משחק.זה יוצא יום אחרי  Summer Game Fest.

בפוסט בבלוג הרשמי שמסביר את שינוי השם, המפיק בפועל של המשחק, גארי מקיי, אמר כי הכותר של דרדוולף לא התאים לנושא המרכזי של המשחק, שכן למרות שסולאס (ה-Dreadwolf) יישאר הנבל הראשי, הגיבור והמפלגה התומכת שלהם, הם המרכיב החשוב ביותר במשחק.

ב-BioWare, אנו יוצרים עולמות של הרפתקאות, קונפליקטים וחברות, שבהם אתה במרכז הכל

גארי מקיי, BioWare

"כפי שאוהדי הזיכיון שלנו יודעים, כל משחק של Dragon Age סיפק סיפור עצמאי חדש. הסיפורים האלה מתרחשים בעולם של תדאס (Thedas), חוקרים אזורים אפיים ואיומים, ותמיד דוחפים אותך לסכסוך חדש. כל משחק מציג גם גיבור ראשי חדש – הסוהר, הוק, האינקוויזיטור – שאתה יכול לקרוא לו משלך, אמר מקיי.

מקיי המשיך ואמר כי לכל אחת משבע הדמויות הייחודיות המרכיבות את חבריך יהיו קווי עלילה עמוקים ומשכנעים שבהם ההחלטות שתקבלו ישפיעו על מערכות היחסים שלך איתם – כמו גם על חייהם.

כדי לתפוס את מהות המשחק הזה, המשחק נזקק לשם חדש מכיוון שהכותר המקורי לא המחיש את הנרטיב החזק של הגיבורים החדשים, הסיפורים שלהם וכיצד שחקני יצטרכו לרכז אותם כדי להציל את כל תדהס.

Dragon Age: The Veilguard צפוי לצאת מתישהו השנה, 2024, כך על פי EA.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות