פייק ניוז: משקפי ה-Valve Prism לא אמיתיים

אתר שצץ ברשת ביומיים האחרונים, חשף משקפי VR חדשים של וואלב בשם 'Valve Prism'. הבעיה שמדובר במתיחה אחת גדולה

חברת וואלב (Valve) כהרגלה, שומרת על חזית שקטה בגזרת ה-VR מאז השקת Half-Life Alyx, ובכל זאת אנו יודעים שהחברה עובדת משקפי VR אלחוטיות עצמאיות, בשם הקוד Deckard.

מעריצים התרגשו לגלות בימים האחרונים שזה הולך לקרות בקרוב, תחת השם 'Valve Prism', לאחר שהתגלה דף אינטרנט חדש המציג את האוזניות. למרבה הצער, מדובר באתר מזויף.

האתר 'valveprism' צץ באינטרנט מוקדם יותר השבוע וחובבי VR מיהרו לשתף אותו. האתר הציג משהו שנראה כמו גרסה אלחוטית משופצת של Valve Index בשם 'Valve Prism' ובמחיר התחלתי של 1300 דולר.

Valve Prism – מתוך אתר הפייק

עבדנו עם AMD כדי ליצור את ה-APU המותאם אישית של Valve Prism, מותאם כדי למקסם את הביצועים היכן שזה הכי חשוב בכותרי VR. מופעל על ידי ארכיטקטורת Zen 4 + RDNA 3 של AMD, אנו מסוגלים לספק חווית PC VR באיכות גבוהה בשבריר מהעוצמה של מחשב מלא.

ציטוט מאתר הפייק

זה נראה די משכנע, אבל שאלות התחילו לעלות לאחר בדיקה מרופרפת בקוד ה-HTML של האתר, בו כתב הוויתור על זכויות היוצרים, מאיית באופן שגוי את שמה של חברת Valve כ-VAIVE.

לאחר כמה שעות בהן Valve Prism החל לרוץ בבמדיה החברתית, חברת Valve אישרה ל-PCGamer שהאתר מזויף ואין לה מוצר שנקרא 'Valve Prism'.

ובכל זאת, הגשת מספר פטנטים אכן מראים ש-Valve עבדה או עדיין עובדת על משקפי VR עצמאיות, כך שאולי נקבל חדשות רשמיות על כך בקרוב. שכן, וואלב מפתחת גם את המשחק הגדול הבא שלה, בשם הקוד Citadel, שעשוי לתמוך גם ב- VR בנוסף לתמיכה ב-PC.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות