הוכרזה: סדרת לייב אקשן 'Like a Dragon: Yakuza' תגיע לאמזון פריים באוקטובר

באנר TMS

ענקית הסטרימינג Prime Video הכריזה על "Like a Dragon: Yakuza", סדרת לייב אקשן, המהווה עיבוד טלוויזיוני לזיכיון סדרת המשחקים 'Like a Dragon' של סגה (SEGA), הידועה בשם 'יאקוזה'.

סדרת הפשע-מתח-פעולה בת שישה פרקים מנוהלת על ידי מסהארו טייק ("100 Yen Love") וטאקימוטו קנגו ("Kamen Teacher") ומככב בה ריומה טאקאוצ׳י ("Kamen Rider") בתור הדמות הראשית, קאזומה קיריו (Kazuma Kiryu) .

הסדרה תעלה ל-Prime Video בשתי קבוצות של שלושה פרקים ב-25 באוקטובר וב-1 בנובמבר, עם גרסאות כתוביות ודיבוב ב-30 שפות.

סיפורה של סדרת הלייב אקשן תתרחש בשתי תקופות זמן, 1995 ו-2005, ועוקב אחר החיים, חברי הילדות וההשלכות של החלטותיו של לוחם יאקוזה מפחיד וחסר התאמה עם חוש חזק של צדק, חובה ואנושיות. התסריט והסיפור הם של שון קראוץ' ונקאמורה יוגו, עם תסריט יפני של יושידה יאסוהירו וימאדה קאנה.

הסדרה "מציגה את יפן המודרנית ואת הסיפורים הדרמטיים של הדמויות האינטנסיביות הללו, כמו Kazuma Kiryu האגדי, שמשחקים בעבר לא הצליחו לחקור", אמרה אמזון Prime Video.

ההפקה היא של The Fool. המפיקים בפועל הם אריק ברמק, רוברטו גרנדה וג'ושוע לונג. "שפכתי את הלב, הנשמה והניסיון שצברתי במשך 35 שנים ב'כמו דרקון: יאקוזה'", אמר הבמאי טייק.

סדרת המשחקים "Yakuza" שוחררה בשנת 2005 על ידי SEGA, עם משחק ראשון שיצא לפלייסטיישן 2, בו אנו שולטים בדמות הראשית קזומה קיריו שחי את רחובות קמורוצ'ו שבטוקיו. המשחקים בסדרה הם בעולם פתוח בגוף שלישי המתארים ​​את חייהם של גנגסטרים עזים אך מלאי תשוקה ואנשים שחיים ברובע בידור ענק ובדיוני, Kamurochō.

המשחק Yakuza: Like a Dragon פותח על ידי Ryu Ga Gotoku Studio והוא מהווה את הכותר הראשי השמיני בסדרת Yakuza והראשון שפותח כ-RPG מבוסס תורות. הוא שוחרר ל-PlayStation 4, Windows, Xbox One, ו-Xbox Series X/S ב-10 בנובמבר 2020 והגיע כעבור כמה חודשים גם ל-PlayStation 5 וגם ל-Amazon Luna.

סדרת הלייב אקשן 'Like a Dragon: Yakuza' תשודר החל מה-25 באוקטובר באמזון פריים

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות