העתיד כבר כאן: מסך מחשב נייד שקוף לחלוטין נחשף על-ידי לנובו

לנובו חשפה ב-MWC 2024, מחשב נייד עם קונספט עתידני ושם ארוך במיוחד- ThinkBook Transparent Project Crystal שמצויד במסך microLED בגודל 17.3 אינץ' שקוף, הראשון מסוגו בעולם

מחשב הנייד החדש והקונספטואלי של לנובו (Lenovo) מבטיח לספק חוויית תצוגה נטולת גבולות ושקופה לחלוטין – Lenovo ThinkBook Transparent Project Crystal.

הלפטופ העתידני הזה בעל מסך microLED שקוף בגודל 17.3 אינץ', מגיע ללא שוליים, עם בהירות של 1,000 ניט, ועם אזור מקלדת שקוף ועיצוב שצף (לכאורה). כל זה מתאפשר באמצעות אינטגרציה מושכלת בין הוירטואלי לאמיתי, באמצעות בינה מלאכותית (Artificial Intelligence Generated Content).

השקיפות של הלפטופ החדש מאפשרת לו להשתלב ללא מאמץ באופן טבעי בסביבת העבודה. משתמשים יכולים לעבור בין שימוש במקלדת ללוח שרטוט באמצעות עט נתמך, עם רמות יעילות יצירתית חדשות.

אם תהיתם לגבי הפרטיות שלכם, כי בכל זאת החשיפה הוויזואלית כאן גבוהה, בלנובו טוענים שהם עובדים על אופציה לאיטום חלקי של גב המסך, כך שמשתמשים יוכלו לבחור את רמת השקיפות של המסך שלהם לפי העדפתם.

עם היכולת שלו להציג סרטונים ותמונות דינמיות, המסך השקוף משתלב באופן הרמוני וחלק עם הסביבה. מעבר לכך ש-Lenovo ThinkBook Transparent Project Crystal מספק הוכחת יכולת, הוא מציג פרספקטיבה עתידנית של מחשבי בינה מלאכותית, עם התמזגות של סביבות דיגיטליות ופיזיות לשיפור חוויית המשתמש בדרכים שלא דמיינו עד עתה.

מסך שקוף נחשב נייד
ThinkBook Transparent | תמונת יח"צ Lenovo

בנוסף למחשב הנייד "השקוף", לנובו חשפה ב-MWC 2024, המתקיים בברצלונה, שורה ארוכה של ניידי ThinkPad ו-ThinkBook חדשים – ביניהם, ThinkPad T14 Gen 5, T14s Gen 5, T16 Gen 3, X12 Detachable Gen 2 ו-ThinkBook 14 2-in-1 Gen 4 החדשים – המציגים תכונות בינה מלאכותית (AI), שיפורי ביצועים ועוד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות