יוצר הדמויות של Dragon's Dogma 2 זמין להורדה כבר מהיום

'Dragon's Dogma 2 Character Creator & Storage' זמין להורדה ונועד לתת לכם חיבור ראשוני למשחק האמיתי שישוחרר בהמשך החודש. המשחק כרגע במקום ה-2 ברשימת המשחקים הנמכרים ביותר בסטים

יצירת דמויות היא חלק משמעותי ממשחקי RPG רבים, ושחקנים יכולים לבזבז שעות רבות בניסיון ליצור את הדמות המושלמת שלהם. חברת קאפקום יודעת את זה, ושיחררה יוצר דמויות עצמאי ל-Dragon's Dogma 2 לקראת ההשקה הרשמית של המשחק.

יוצר הדמויות הזה יחסוך לכם זמן רב ותוכלו לקפוץ היישר למשחק עם הדמות שכבר הכינותם מראש.

Dragon's Dogma 2 יוצא בעוד שבועיים, וקאפקום עושה כל שביכולתה כדי להרים למשחק את בהייפ עד ההשקה ב-22 במרץ. במהלך השבועות האחרונים קיבלנו מידע רב על המשחק, סקירות מוקדמות שחשפו גם קצב הפריימים של המשחק, תכונות המשחק, ועוד ועוד.

כעת, החברה מאפשרת לשחקנים לשים את ידם על המשחק עצמו לפני ההשקה דרך שחרור יוצר דמויות עצמאי עבור המשחק.

יוצר הדמויות היא תוכנה עצמאית בשם 'Dragon's Dogma 2 Character Creator & Storage' הזמינה להורדה ברגע זה דרך סטים.

תוכנה זו מאפשרת לכם "להתאים אישית את המראה של הדמות הראשית שלך, ה-Arisen, ואת המראה והנטייה של בן לוויה שלך, ה-Pawn הראשי שלך". תוכלו ליצור ולאחסן עד חמישה עיצובים של דמות ראשית וחמישה עיצובים של חברי AI.

Dragon's Dogma 2 character creator

כמובן שמטרת יוצר הדמויות היא לא לשעשוע בלבד, אלא הכנה אמיתית לקראת המשחק, שכן, לאחר מכן ניתן להעביר את היצירות הללו למשחק הראשי מה שיאפשר לחסוך זמן ודילוג ישיר למשחק ברגע שהוא עולה לאוויר.

יש לציין שהאיכות החזותית של יוצר הדמויות עשויה שלא להתאים לתוצר הסופי, כך הצהירה קאפקום כי "במשחק הראשי יהיו אפשרויות גרפיות נוספות זמינות." מה שנקרא, את הפינישים של הדמות, תעשו כבר במשחק.

כתבות באותו נושא:

Dragon's Dogma 2 מקום 2 בסטים

Dragon's Dogma 2 צפוי להיות אחד מהכותרים הגדולים של קאפקום לשנת זו, ואחד המועמדים הבולטים לתואר משחק השנה 2024. שני המשחקים האחרונים שזכו בתואר זה (2022, 2023) הם גם בז'אנר משחקי התפקידים: אלדן רינג ובלדורז גייט 3, בהתאמה.

מקום שני בסטים Dragon’s Dogma 2

נכון לרגעים אלה ושבועיים לפני ההשקה, Dragon's Dogma 2 מטפס למקום ה-2 ברשימת המשחקים הנמכרים ביותר בסטים. מקדים אותו במקום הראשון- ההשקה הכי גדולה של סוני בסטים: Helldivers 2.

Dragon’s Dogma 2 ישוחרר ב-22 במרץ ל-PC, PS5, Xbox Series X

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות