הסרט הדוקומנטרי על יוצר "מטאל גיר סוליד" שוחרר

Hideo Kojima: Connecting Worlds הוא סרט דוקומנטרי שנחת בדיסני+ ומתאר את התהליך היצירתי מאחורי Kojima Productions

הסרט התיעודי החדש מתאר את סיפורו של הידאו קוג'ימה בעידן שאחרי סדרת מטאל גיר סוליד. מעצב המשחקים היפני פתח את הסטודיו Kojima Productions שדרכו שוחרר משחק "הסולו" הראשון שלו Death Stranding.

"Hideo Kojima: Connecting Worlds לוקח אותך למסע אל המוח היצירתי של יוצר משחקי הווידאו האייקוני ביותר בעולם", נכתב בתיאור הסרט הרשמי. "הסרט התיעודי שובה הלב הזה, שנחשב באופן נרחב כיוצר הראשון של משחקי וידאו, נותן תובנה נדירה לתהליך היצירה של Hideo Kojima כשהוא משיק סטודיו עצמאי משלו.

קוג'מה נחשב בידי מעריציו ומומחים רבים מהתעשייה, לאחד מיוצרי במשחקים המשפיעים והחדשניים בתעשיית המשחקים.

הדיווחים על כך שקוג'ימה יעזוב את קונאמי (Konami, מפיצת סדרת מטאל גיר), החלו לצוץ בשנת 2015 לאחר צאת המשחק האחרון שלו בסדרה- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. בסוף שנה זאת (2015), הידיעה אושרה סופית.

Death Stranding 2 On the Beach

Kojima Productions הרחיבה את הפורטפוליו שלה בצורה ניכרת מאז ששחררה את Death Stranding וכעת יש לה בקנה שלושה משחקים בפיתוח לצד הסרט התיעודי הזה ועוד סרט המבוסס על Death Stranding.

המשחק האחרון שקוג'ימה הכריז עליו היה Death Stranding 2: On the Beach, שצפוי לצאת ב-2025. משחק בשם OD מפותח עם Xbox Game Studios ופרויקט בשם Physint המפותח עם Sony Interactive Entertainment ולפי כל הסימנים, יהיה משחק בסגנון מטאל גיר סוליד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות