משחק Crazy Taxi הבא יהיה MMO בעולם פתוח

האתחול הקרוב של Crazy Taxi הולך להיות משחק מקוון מרובה משתתפים בעולם פתוח (MMO), על פי ראיון למפתחים ב-YouTube הריאיון כולל גם ציטוטים מהצוות של סגה (Sega) וגם כמה קטעי משחק קצרים.

מפיק הסדרה קנג'י קאנו אישר שהאתחול יהיה ניתן להפעלה על ידי שחקנים רבים במקביל, למרות שהחברה עדיין בוחנת את מכניקת המשחק, ורוצה לשמור על התחושה של הערכים המקוריים של הזיכיון תוך שילוב MMO. לשם כך, הצילומים מראים מוניות צהובות דוהרות זו בזו עם מכוניות משטרה במרדף.

נראה שהמפה תהיה בהשראת קליפורניה, וזה הגיוני בהתחשב בערכים הקודמים, ותכלול אלמנטים "דמויי פארק שעשועים". האתחול תואר בעבר ככותר AAA, והוא מפותח ב-Unreal Engine.

הרעיון של "קרייזי טקסי" בעולם פתוח הגיוני לחלוטין, מכיוון שהוא כבר היה בעצם מין גרסה שנראתה כאילו נלקחה מסדרת GTA, לגבי עניין ה-MMO, זה כבר סיפור אחר ולא נדע עד שזה יצא.

האתחול של Crazy Taxi הוא רק אחד מהפרויקטים הקרובים של Sega בבאר הנוסטלגיה, והיא הודיעה לאחרונה שהיא תיקח מספר זיכיונות IP 'מאובקות שיוסבו לגרסאות מודרניות', אלה כוללות כמובן Crazy Taxi, אבל גם Golden Axe, Jet Set Radio, Shinobi ו Streets of Rage.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות