משחק "שליחות קטלנית" מקבל את השם Terminator: Survivors ונחשף לראשונה

Terminator: Survivors הוא משחק הישרדות בעולם פתוח המיועד להשקה בגישה מוקדמת ב-24 באוקטובר

כמעט שנתיים מאז ההכרזה הרשמית של הפרויקט החדש בסדרת "שליחות קטלנית", נחשף כמובטח המשחק Terminator: Survivors במהלך NACON Connect 2024 שהתרחש עד לפני כמה דקות.

המשחק מפותח על ידי NACON Milan, ולא חברת Teyon, שפיתחה את Terminator: Resistance מ-2019 ואת משחק רובוקופ – RoboCop: Rogue City ששוחרר בשנה שעברה.

הטריילר שנחשף באירוע הוא סינמטי ולא מכיל גיימפליי:

הטריילר כמובן לא מגלה לו יותר מדי, ורק אפשר לראות שתי דמויות מחפשות אספקה בזמן שאויב מסוכן יוצא במצוד אחריהם.

המשחק מוגדר בז'אנר ההישרדות בעולם פתוח ומבוסס על סיפור מקורי המתרחש בשנת 2009, לאחר אירועי הסרט השני של Terminator.

מה צפוי לנו ב Terminator: Survivors

NACON פירטה מעט על המשחק, ולדבריה שחקנים יצטרכו להתמודד עם Skynet לפני הקמת קבוצת ההתנגדות של ג'ון קונור. הם יצטרכו לנסות ולשרוד בעולם הפוסט-אפוקליפטי הזה תוך התמודדות עם בני אדם אחרים המתמודדים על אותם משאבים.

דמות השחקן שאתם משחקים אינה מודעת לקיומם של Skynet ומכונות הסייבורג, אבל זה ישתנה במהירות. לאחר גילוי האמת על הסכסוך בין האדם למכונה, שחקנים יבינו שכדאי להתאחד עם שורדים אחרים. תוכלו לשחק בקמפיין לשחקן יחיד, עם אפשרות לשחק גם עם חברים במצב קו-אופ.

Terminator: Survivors

הסיפור יכלול דמויות מפורסמות מהזיכיון וכן דמויות חדשות לגמרי שנוצרו במיוחד עבור הסיפור המקורי של ייסוד ההתנגדות של ג'ון קונור. לגבי משחקיות, החברה מבטיחה שיושם דגש על איסוף משאבים ברחבי העולם הפתוח מה שיאפשר שיפור של הבסיס לצורך הגנה עליו.

Terminator: Survivors ישוחרר בגישה מוקדמת בסטים ב-24 באוקטובר, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות