עדכון מערכת 9.00 לפלייסטיישן 5 שוחרר ומוסיף שיפורי סאונד לבקר Dual Sense ועוד

לאחר תקופה בגרסת בטא, סוני משחררת עדכון תוכנת מערכת (עדכון קושחה 9.00) ל-PS5 המביא איתו שיפורי סאונד לבקר DualSense, אינטראקציות של שיתוף מסך ועוד.

סוני פרסמה בבלוג הרשמי של הפלייסטיישן כי היא שחררה עדכון תוכנת מערכת ל- PS5 שיוצא היום ברחבי העולם. בנוסף, עדכון התוכנה החדש ל- PlayStation יאפשר למשתמשים ליהנות גם מאינטראקציות של שיתוף מסך (Share Screen).

עדכון זה לקונסולה של סוני מאפשר לכוונן את הבהירות של מחוון המתח של ה-PS5 שלך, משפר את ביטול רעשי המיקרופון בשלט המשחק- DualSense, מאפשר ליצור אינטראקציה עם מסך השיתוף באמצעות מצביעים ואימוג'ים, ובנוסף גם משפר את אודיו הרמקול של ה- DualSense.

עדכון מערכת PS5

כדי לכוונן את הבהירות של מחוון המתח של ה-PS5 שלך, עברו אל: הגדרות-מערכת-ביפ ותאורה-בהירות:

  • Settings > System > Beep and Light
  • ואז לבחור ב-Brightness.

שיפור צליל ה-DualSense ושיתוף מסך

הרמקולים של ה-DualSense יכולים כעת להפיק צליל עוצמתי גבוה יותר, ולאפשר לך לשמוע צלילים במשחק ואודיו של צ'אט קולי בצורה ברורה יותר. סוני טוענת כי איכות קלט המיקרופון ב-DualSense שופרה עם דגם חדש ללימוד מכונה של AI.

המשמעות של זה היא שרעש רקע מלחיצות על כפתורים ואודיו של המשחק "פחות נשמעים", וכך חוויית הצ'אט הקולי משתפרת.

בקר סוני

באשר לשיתוף מסך, שחקנים הצופים ב-Share Screen יכולים להשתמש במצביעים ובתגובות אמוג'י כדי ליצור אינטראקציה עם המשחקיות של המארח. צופים יכולים להשתמש במצביע או לציין מיקום מסוים במסך המשחק באמצעות פינג, ולשלוח תגובות אמוג'י (יש תמיכה ב-Unicode 15.1).

עדכון מערכת סוני 5
Viewer Interactions בעדכון מערכת החדש

כדי להפוך את התכונה הזו לזמינה, עליכם להפעיל את אינטראקציות הצופה (Viewer Interactions) בהגדרות שיתוף המסך (Share Screen).

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות