באיחור אופנתי: הרימייק ל-System Shock מקבל תאריך יציאה

מרץ 2023 הוא מועד היציאה של הרימייק ל-System Shock, איחור של 5 שנים ו-3 חודשים מתאריך היציאה המקורי

הגרסה המחודשת של System Shock מקבלת סוף סוף תאריך יציאה וזה יקרה בקרוב, מרץ 2023. זו לא הפעם הראשונה שהמשחק מקבל חלון השקה טנטטיבי, אבל במהלך השנים האחרונות הרבה השתנה, טוענת המפתחת:

היקפו והיקפו של הפרויקט התפתחו באופן דרמטי ועם הצטרפותו של Prime Matter לפרויקט זה איפשר לנו להתמקד בשיפורי איכות החיים, תיקון באגים ותמיכה בלוקליזציה – הצעדים העיקריים האחרונים לקראת שחרור משחק שכולנו גאים בו להפליא. זה גם נתן לנו זמן לחזור וללטש היבטים שונים של הגרסה המחודשת של System Shock שהצריכו את הברק הנוסף הזה.

הגרסה המחודשת של System Shock הוכרזה לראשונה בנובמבר 2015 במקביל להכרזתו של SS3. הפרויקט קיבל קמפיין קיקסטארטר ביוני 2016, כאשר אולפני Nightdive העריכו יציאה מלאה בדצמבר 2017. הקמפיין קיבל מימון של 1.35 מיליון דולר, אך הגרסה המחודשת של System Shock יצאה להפסקה ב- בתחילת 2018 כאשר המפתחים הודו שהם נגררו 'לדרך לא נכונה'.

היה צורך להתחיל מחדש את הפיתוח, מה שהוביל לעיכוב מסיבי. מאוחר יותר, Nightdive הציעה חלון שחרור של קיץ 2021, אבל גם זה לא יצא לפועל. עם זאת, בדצמבר 2021, Prime Matter הודיעה שתפרסם את הגרסה המחודשת של System Shock. העסקה כנראה סייעה לסיום הפרויקט.

System Shock הוא הגלגול הקודם של סדרת ביושוק המצליחה, שפותח על-ידי אותם אנשים. משחק ה-FPS ששוחרר ב-1999, ובו גילמנו האקר, שילב כמו קודמו אלמנטים של משחקי תפקידים עם דגש על פיתוח כישורים ותכונות.

הגרסה המחודשת של System Shock תשוחרר למחשב באמצעות Steam, GOG וחנות המשחקים Epic; הוא יושק גם בקונסולות PlayStation 4|5 ו-Xbox One ו-Serie S|X.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות