החידוש של "System Shock" מקבל תאריך יציאה לקונסולות

הרימייק ל"סיסטם שוק", משחק הנחשב לאבי סדרת ביושוק, יגיע בחודש מאי לקונסולות וצפוי להביא איתו סיום מורחב

זה לקח מעט זמן למפתחת Nightdive Studios, אבל System Shock Remake של Nightdive Studios מקבל תאריך יציאה לקונסולות אחרי ששוחרר למחשב במאי שנה שעברה.

את החדשות הללו סיפקה החברה בהכרזה באמצעות הודעה לעיתונות, בה נכתב כי "הגרסה המחודשת עטורת הפרסים של System Shock, המבוססת על משחק המדע הבדיוני האייקוני משנת 1994, מגיעה לקונסולות ב-21 במאי 2024, וכוללת סוף מורחב, גיבורה חדשה, גיבור האקר ועוד!"

גרסת הקונסולה של System Shock Remake, שתגיע כמעט בדיוק שנה לאחר יציאתו למחשב האישי, מבטיחה סוף מחודש שמשדרג את העימות הסופי עם SHODAN! לצד האפשרות "לבחור בין גיבור האקר מסוג זכר או נקבה.

באשר לגרפיקה במשחק של גרסה זו, המשחק אמור לפעול ב-"עד 4K 60FPS ויזואליות ב-PlayStation 5 ו-Xbox Series X". לא ידוע עדיין לגבי אפשרויות הגדרת הגרפיקה במשחק, או האם מדובר ברזולוציה דינמית.

המשחק יהיה זמין ל-PS5/XBSX גם דיגיטלית וגם בצורת דיסק לאלה המעדיפים להחזיק את המשחקים שלהם פיזית. גרסאות ה-Xbox One וה-PS4 יהיו דיגיטליות בלבד.

מה זה סיסטם שוק?

קצת אחרי יציאתו של DOOM המקורי, אי שם בשנת 1994, שוחרר משחק סייברפאנק/ אקשן מגוף ראשון בשם System Shock. המשחק הציג חוויה שדי הקדימה את זמנה במונחים של עלילה פתלתלה ומכניקה מתוחכמת.

System Shock הוא הגלגול הקודם של סדרת ביושוק המצליחה, שפותח על-ידי אותם אנשים. משחק ה-FPS ששוחרר ב-1999, ובו גילמנו האקר, שילב כמו קודמו אלמנטים של משחקי תפקידים עם דגש על פיתוח כישורים ותכונות.

 System Shock Remake ישוחרר ב-21 במאי, 2024 ל-PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות