"הכוח של נינטנדו סוויץ' (Nintendo Switch) הבאה יהיה כמו ה-PS4"

באנר TMS

בחברת אקטיוויז'ן מעריכים שלקונסולה הבאה מבית נינטנדו, זו שתחליף את הסוויץ', יהיה מפרט דומה ל PS4 ול-Xbox One

כחלק מהמאמצים שלה לקבל את אישור הרכישה של Activision Blizzard בשווי 69 מיליארד דולר על ידי הרגולטורים שמעמידים מכשולים, מיקרוסופט התמודדה בימים האחרונים עם ועדת הסחר הפדרלית של ארה"ב בבית המשפט. ה-FTC רוצה להטיל צו מניעה שימנע ממיקרוסופט ומאקטיביז'ן לסגור את העסקה לפני משפט מכריע יותר באוגוסט שיקבע אם ל-FTC יש תיק של הגבלים עסקיים. ממסמכי בית המשפט ועדויות כבר נחשפו כמה פרטים פיקנטיים, כמו למשל שמשחקי Bethesda עתידיים עשויים להגיע לפלייסטיישן, סטטוס לא ברור של The Elder Scrolls VI, ועוד.

nintendo switch sales מכירות

כעת, חברות נוספות נלחמות במאבק הדרמטי, שכן היום פורסמו כמה פרטים אפשריים על נינטנדו והקונסולה הבאה שלה.

נינטנדו סוויץ' הבא עם כוח של PS4 ו-Xbox One

מיקרוסופט התחייבה להביא את המותג Call of Duty למערכות נינטנדו כחלק מהמאמץ שלה להוכיח שהיא תשמור על הפלטפורמה של הסדרה, אבל רבים, כולל ה-FTC, ספקנים שזה אפילו אפשרי. במהלך ההליך, שותף אימייל בין מנכ"ל ונשיא אקטיביז'ן, בובי קוטיק ונשיא נינטנדו Shunturo Furukawa, שבו הם דנים בהבאת משחקים ל-Switch פוטנציאלי של הדור הבא. קוטיק קובע באופן ענייני למדי שליורשו של ה-Switch יהיה "יישור הדוק יותר" עם "פלטפורמות הדור 8" (כלומר ה-PS4 וה-Xbox One).

בהתחשב בהתאמה הדוקה יותר של פלטפורמות Gen 8 וההצעות הקודמות ב-PS4 ו-Xbox One, סביר להניח שנוכל ליצור משהו משכנע גם עבור NG (הדור הבא) Switch.

Call of Duty לוגו
קול אופ גיוטי

לפי הדיווחים, קוטיק הביע חרטה על כך שלא הביא את Call of Duty ל- Switch, לאור הצלחתו העצומה. כנראה שלאקטיביז'ן אין עדיין את המפרט המדויק ליורש ה-Switch של נינטנדו, אבל סביר להניח שהם יביאו את CoD ברגע שהם יקבלו את המידע הזה.

למעשה אני חושב שסביר להניח שנעשה משחק Call of Duty לקונסולת נינטנדו חדשה. אני לא יכול להגיד לך שיש תוכניות ספציפיות, אבל אני יכול להגיד לך שזה משהו שנשקול. […] נשקול את זה ברגע שהיה לנו את המפרט, אבל אין לנו אותם כרגע. החמצנו את ההזדמנות עבור הדור האחרון של Switch, אבל נצטרך לחכות עד למפרט. אין לנו תוכניות נוכחיות לעשות זאת.

מקור

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

וואו זה מעניין אבל זה אומר שנינטנדו תפגר בדור אחד מאחרי כולם למה לא ליצור קונסולה חזקה יותר