הניפו חרבות: המשחק החינמי החדש של Epic Games Store יחזיר אתכם לימי הביניים

'המתנה המסתורית' של Epic Games Store נחשפת, והמשחק החדש שניתן להוריד בחינם הוא מפתיע באופן יחסי, ועולה ביום רגיל כ-136 שקלים.

מדובר במשחק Chivalry 2 שפותח על ידי Torn Banner Studios ומחליף את המשחק החינמי של שבוע שעבר, Farming Simulator 22 שאפשר לכם להיות חקלאים וירטואליים.

Chivalry 2 שוחרר ב-2021 והוא כותר מרובה משתתפים המציע קרבות עם עד 64 לוחמים בזירות ענקיות. קרב בסגנון ימי הביניים פירושו ששחקנים מניפים כל דבר שיכול להרוג, החל מחרבות ארוכות ופטישים ועד קשתות.

למרות שהקרב יכול להיראות אקראי בהתחלה, הוא כרוך במכניקה עמוקה כמו פרידות, שרשראות, התקפות כיווניות, בעיטות, זריקת נשק, שימוש במגן ואלמנטים אחרים שתלמדו להכיר אחרי שפשוף בשדה הקרב.

כך מתארת המפתחת את הכותר (המתעדכן ברציפות):

"Chivalry 2 הוא סלאשר מגוף ראשון מרובה משתתפים בהשראת קרבות של סרטים אפיים מימי הביניים. חוו רגעים אייקונים של התקופה – מחרבות מתנגשות, לסערות של חיצים בוערים, למצור רחב של טירות ועוד. בליסטראות קורעות את כדור הארץ כשאתם מצוררים על טירות, מציתים כפרים ושוחטים איכרים מטונפים בהחזרת מפות המטרה של הצוות".

יש לציין שהמשחק הזה לא מתאים לבעלי לב חלש, מאחר ובחלק מהקרבות תיתקלו בלא מעט דם ו-GORE, כריתת ראשית ועוד.

באשר לביקורות המשחק בסטים, חלקכם בטח הבחינו בציון נמוך ביחס ל-30 ימים האחרונים, מה שהוריד את הציון הממוצע של קרוב לשלושים אלף גיימרים מ-80 ל-43. הסיבה לכך היא ריבוי צ'יטרים במשחק, והחברה מודעת לכך ומנסה 'לצמצם את הבעיה'.

תוכלו להוריד את Chivalry 2 בחינם בלינק הזה, ולא יאוחר מה-6 ביוני.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות