בקרוב תוכלו להשתעשע עם תרנגולות ב-CS2

באנר TMS

מעריצי הסדרה כבר יודעים שתרנגולות הן חלק מרכזי בחוויית ה-Counter-Strike מאז ימי ה-1.6, אם כי לשחקנים מעולם לא הייתה דרך אמיתית ליצור איתם אינטראקציה מלבד להרוג אותם במקום.

אבל נראה שזה הולך להשתנות בקרוב, כי אנימציות חדשות שדלפו לרשת מרמזות שנוכל בקרוב לאסוף תרנגולות, להרים אותם ולתת להן כמה שניות של חסד.

אנימציות אלה אינן פעילות כרגע במשחק, וזו עדיין לא תוספת מאושרת, אם כי בהתבסס על מידת המפורטות, “chicken inspection” עשויה להיות ממש מעבר לפינה.

האנימציות החדשות שותפו גם באמצעות סרטון משחקיות מ- CS2 על ידי יוצר התוכן PoPw0w ברשת ה-X. בסרטון בו נראית התרנגולת נאספת ומתנדנדת מצד לצד בעוד ראשה הקטן נשאר מקובע. מעניין אם יוסיפו לראש אנימציות נוספות בהמשך.

תוספת זו יכולה בהחלט להוות אתנחתא משעשעת עבור שחקני CS2. למרות שהכדאיות התחרותית של הפסקת קרב יריות כדי להרים תרנגולת אינה ברורה עדיין.

נקווה שהמפתחים בוואלב (Valve) לא מתכננים בהמשך שאחרי שנאסוף את התרנגולת, תהיה אפשרות גם לזרוק אותה על שחקנים אחרים – כלומר, על האויבים שלנו – כי אז זה כבר יהפוך לשדה קרב פרוע עם נשק שהוא די שנוי במחלוקת.

סרטון אחר שרץ ברשת, ועדיין לא הצלחנו לפענח אם הוא פייק או אמיתי, משלב את הזיכיון היילו קיטי במשחק CS2, כשכל המפה, הסאונד והתפאורה, בעיצוב החתולה הפופולארית.

בינואר השנה דיווחנו על כך שוואלב הרוויחה לפחות מיליארד דולר בשנת 2023 מארגזי השלל של Counter-Strike 2. עם 400 מיליון ארגזי שלל שנפתחו ו- 980 מיליון דולר שהוצאו רק על מפתחות לארגזים, נראה שהחברה הצליחה לפצח את הנוסחה.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות