מתאם ל-Playstation VR2 ל-PC מקבל הסמכה רשמית

באנר TMS

מתאם רשמי למשקפי המציאות מדומה של סוני-PlayStation VR2 למחשב, מתוצרת Sony Interactive Entertainment מקבל אישור, על פי היוטיובר בראד לינץ', שחשף רישום בסוכנות הרדיו הלאומית של דרום קוריאה (RRA).

תאריך האישור של הפריט היה בסוף מרץ, מה שמצביע על כך שיהיה ניתן להכריז עליו רשמית בקרוב. סוני אישרה מוקדם יותר השנה שהיא עובדת על הכנסת תמיכה למחשבים למשקפי ה-VR מהדור השני שלה.

"אנו שמחים לחלוק שאנו בודקים כעת את היכולת של שחקני PS VR2 לגשת למשחקים נוספים במחשב כדי להציע עוד יותר מגוון משחקים בנוסף לכותרי PS VR2 הזמינים דרך PS5"

הציטוט שלמעלה הוא מפברואר השנה, בו אישר גילן מקליסטר, מנהל תקשורת התוכן של סוני כי החברה בוחנת את ה- PS VR2 לשחקני ה-PC.

בסוף מרץ, הקושחה העדכנית ביותר הציגה אפשרות של גישה למחשב, מה שרמז על חיבור ישיר. כעת קיבלנו אישור שזה יתרחש דרך מתאם המחשב הרשמי שהוזכר לעיל.

כעת נראה כי סוני מתקדמת בעניין זה ומתכוננת ברצינות להשיק תמיכת למחשב עבור PS VR2 מאוחר יותר השנה, ואולי נשמע על זה משהו מחר בלילה באירוע PlayStation State of Play.

PlayStation VR 2 הושקו עבור קונסולת ה-PlayStation 5 של סוני בפברואר 2023. סוני היא כיום יצרנית הקונסולות היחידה שמציעה פתרון מציאות מדומה מלא על פני המערכות האחרות בדור הנוכחי.

החברה דיווחה בשנה שעברה על ירידה במכירות ה-PS VR2, והמאמצים להביא את המשקפיים גם לשחקני המחשב, נועדו בעיקר להגדיל את המכירות.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות