סוני בוחנת תמיכה רשמית במחשב עבור ה- PS VR2

באנר TMS

משקפי המציאות המדומה PlayStation VR2 יזכו לתמיכה רשמית ב-PC מאוחר יותר השנה, כך אישרה היום סוני

בפוסט חדש בבלוג הרשמי של PlayStation, אישר גילן מקליסטר, מנהל תקשורת התוכן של סוני כי החברה "בוחנת כרגע את היכולת של שחקני PlayStation VR2 לגשת למשחקים נוספים במחשב כדי להציע עוד יותר מגוון משחקים בנוסף לכותרי PS VR2 הזמינים דרך PS5."

סוני מקווה להשיק תמיכת למחשב עבור PS VR2 מאוחר יותר השנה ואמרה שעדכונים נוספים יגיעו בהמשך.

סוני מעוניינת להפוך את אוזניות המציאות המדומה העדכניות ביותר שלה לשימושיות יותר על ידי מתן אפשרות לקהל יעד רחב יותר להפעיל איתם גם משחקי מחשב.

אם זה יקרה, זה יהפוך את PSVR 2 למשקפי ה-VR הזולים ביותר והיחידים עם פאנל OLED שאינם דורשים SteamVR.

מודרים מנסים להתאים את ה VR2 למחשב מאז שהושקו, אך זה עדיין לא קורה. גם המפתחת iVRy, שעומדת מאחורי מנהל ההתקן של המחשב האישי של ה-PS VR הראשון, עבדה על תמיכת PC עבור PlayStation VR2 מאז שהושקה וקיבלה פלט SteamVR לעבודה עוד ביוני, אך נתקלה במחסומים משמעותיים עקב עיצוב כבל USB-C יחיד של המשקפיים.

Sony has announced new PlayStation VR2 details

ברמה הטכנית, ניתן כרגע לחבר את משקפי ה-PS VR2 למחשב, עם מתאם USB-C ל-HDMI או באמצעות כל כרטיס מסך עם יציאת VirtualLink. הווינדוס יזהה את זה, ללא כל דרייברים, אבל ממש לשחק משחקי VR במחשב זה בלתי אפשרי.

סוני היא יצרנית הקונסולות היחידה שמציעה כיום פתרון מציאות מדומה מלא על פני המערכות האחרות בדור הנוכחי. החברה דיווחה בשנה שעברה על ירידה במכירות ה-PS VR2, ויכול להיות שהיא עושה מאמצים להביא את המשקפיים גם לשחקני המחשב, כדי להגדיל מכירות.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות