'שרק 5' אושר לשחרור ביולי 2026, צוות השחקנים המקורי חוזר

מייק מאיירס, אדי מרפי וקמרון דיאז חוזרים לדבב את הדמויות האהובות שגדלנו עליהם

DreamWorks Animation הודיעה כי 'שרק 5' ("Shrek 5") נמצא רשמית בפיתוח, עם תאריך יציאה רחוק מאוד, ה- 1 ביולי 2026. כוכבי "שרק" המקוריים מייק מאיירס, אדי מרפי וקמרון דיאז מאושרים לחזור.

את "שרק 5" יביים וולט דוהרן, ששימש ככותב ואמן ב"שרק 2" ו"שרק השלישי", וכהד-סטורי ב"שרק לנצח", שבו גם דיבב את רומפלשטסקין. "שרק 5" יופק על ידי מחזירת הזיכיון ג'ינה שי ומייסד Illumination כריס מלדנדרי; בראד אבלסון משמש כמנהל שותף.

אדי מרפי, שזה עתה שוחרר סרט חדש בכיכובו (השוטר מבוורלי הילס 4) רמז בחודש שעבר שהוא כבר התחיל להקליט קולות לסרט ובהמשך יעשה גם סרט ספין-אוף של החמור.

זיכיון "שרק" זכה לארבעה סרטים עלילתיים בין השנים 2001 ל-2010. "שרק" המקורי הכניס לאולפן DreamWorks Animation כ- 487 מיליון דולר ברוטו ברחבי העולם. הסרט הפך לזוכה האוסקר הראשון בקטגוריית סרטי האנימציה. "שרק 2" הכניס 928 מיליון דולר. שני הסרטים התחרו על דקל הזהב בפסטיבל קאן. בעוד ש"שרק השלישי" ו"שרק לנצח" זכו פחות לשבחים לעומת שני הסרטים הראשונים, הם עדיין הצליחו להכניס 813 מיליון דולר ו-752 מיליון דולר בהתאמה ברחבי העולם.

הזיכיון של "שרק" כולל גם סרטי ספין-אוף "החתול של שרק" (Puss in Boots), בדיבובם של אנטוניו בנדרס, סלמה האייק וזאק גליפיאנאקיס. האחרון שבהם, "החתול של שרק 2: משאלה אחת ודי" (Puss in Boots: The Last Wish), הגיע לבתי הקולנוע בדצמבר 2022 והפך לשובר קופות עם 484 מיליון דולר ברחבי העולם. הסרטי גם היה מועמד לאוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות