שמועה: סוני עובדת על תאימות לאחור של משחקי PS3 לפלייסטייישן 5

סוני (Sony) עובדת לכאורה על תאימות לאחור של משחקי פלייסטיישן 3 (PS3) לפלייסטיישן 5 (PS5), אם כי רק עבור כותרים נבחרים, כך על פי שמועות שמסתובבות ברשת.

במהלך הפרק האחרון של הפודקאסט XboxEra, שפשל ניק חשף כי הוא שמע שסוני עובדת על הבאת תאימות לאחור עבור כותרי פלייסטיישן 3 נבחרים לקונסולות הדור הנוכחי. הכותרים התואמים יימכרו ככל הנראה גם בנפרד, בדומה למה שמיקרוסופט עשתה עם תאימות לאחור של Xbox.

למרבה הצער, עדיין לא ידוע אם משחקי ה-PS3 התואמים ל-PlayStation 5 יקבלו שיפורים בביצועים או שיפורים חזותיים וגם לא ידוע על אילו משחקים מדובר, למרות שניק משער שזה יכול להיות בעיקר כותרים של צד ראשון, וזה גם די הגיוני.

סוני לפעמים מוסיפה משחקי פלייסטיישן ישנים יותר לקטלוג הפלייסטיישן פלוס שלה (PS Plus Premium Classics), אך לא מדובר בתאימות לאחור ל-PS5 אלא משחקים הניתנים להפעלה בסטרימינג בענן. הרוב הגדול של משחקי PS1, PS2, PS3, PSP ו-PS Vita אינם ניתנים להפעלה בפלטפורמות פלייסטיישן מודרניות.

מבחינה טכנית, כותרים מדורות קודמים של קונסולות יכולים ללא כל בעיה לרוץ בצורה חלקה בחומרה העדכנית ביותר של סוני, רק שהיא תצטרך לבצע התאמות לכל משחק ומשחק.

יש הרבה אקסקלוסיביים מעולים לפלייסטיישן 3 שלמרבה הצער עדיין 'לכודים' בקונסולה בת ה-18, כמו Resistance: Fall of Man, Demon's Souls, inFAMOUS, Metal Gear Solid 4 ו-Killzone 2 וגם God of War: Ascension. היכולת לשחק במשחקים אלה באופן טבעי ב-PS5 תהיה הגשמת חלום עבור מעריצי פלייסטיישן רבים, אז נקווה שהשמועה הזו אכן נכונה.

יש לציין שכמו בכל שמועה מהסוג הזה, קחו אותה בעירבון מוגבל.

מקור: Gamerant

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות