רוקסטאר מאשרת שהדלפות של GTA 6 אמיתיות

מפתחת סדרת GTA הכירה בהדלפת הענק של GTA 6, ואישרה שהמערכות שלה אכן נפרצו

חברת רוקסטאר (Rockstar), המפתחת את סדרת GTA מאז היווסדה, פרסמה הצהרה מוקדם יותר על הסאגה המתמשכת של ההדלפות למשחק GTA 6, ובכללן למעלה מ-90 סרטונים וצילומי מסך מהמשחק (שלהזכירכם, עדיין לא הוכרז רשמית) שהופיעו ברשת במהלך היממה האחרונה.

בעוד שהמפתחת, וחברת האם שלה Take-Two, עברו במהירות להוריד כמה שיותר מהן ברשתות חברתיות ובפלטפורמות וידאו, בטענה המוצדקת להפרת זכויות יוצרים, הנזק כבר נעשה. בהתחשב באופי ההדלפות עצמן, ההנחה הייתה שהרשת של המפתחת נפרצה.

בהצהרה שפורסמה לטוויטר, האולפן הודה בהדלפה, ואישר שהיא תוצאה של "פריצת רשת לא מורשית".

"לאחרונה סבלנו מחדירת רשת שבה צד שלישי לא מורשה ניגש באופן בלתי חוקי והוריד מידע סודי מהמערכות שלנו, כולל צילומי פיתוח מוקדם עבור Grand Theft Auto הבא", נכתב בהודעה.

"בשלב זה, אנחנו לא צופים שום הפרעה לשירותי המשחקים החיים שלנו וגם לא כל השפעה ארוכת טווח על פיתוח הפרויקטים השוטפים שלנו. אנחנו מאוד מאוכזבים מכך שכולכם יחלקו את כל הפרטים של המשחק הבא שלנו בדרך זו, "הוסיפה המפתחת.

בינתיים, עסקים כרגיל

עם זאת, החברה כהרגלה ממשיכה לשדר עסקים כרגיל. בסגירת הצהרתה, המפתחת חזרה ואמרה כי היא תחשוף את המשחק הבא בסדרה "כשיהיה מוכן". לגבי הפריצה עצמה, רוקסטאר אמרה שאנחנו צריכים לקבל עדכון בקרוב.

באשר למדליף, הוא פרסם את הודעתו בפורומים של GTA, ואמר שהוא מחפש "לנהל משא ומתן על עסקה". הוא רוצה כסף.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות