טריילר בכורה לסרט האימה הגותי "נוספרטו" שוחרר

הטריילר הראשון של "נוספרטו" (Nosferatu) כבר כאן ותוכלו לצפות פה כאן למעלה. הסרט בוים ונכתב על ידי רוברט אגרס ("המגדלור") והוא גרסה מחודשת לסרט מ-1922 בעל אותו השם.

העיבוד המחודש לסרט שעבודתו החלה בשנת 2015, כולל צוות שחקנים מרשים הכולל את וילם דפו, ביל סקארסגארד, ניקולס הולט, אמה קורין, אהרון טיילור-ג'ונסון ולילי-רוז דפ.

הסרט המקורי נחשב עד היום ליצירת מופת אקספרסיוניסטית גרמנית Nosferatu של F. W. Murnau משנת 1922, בהשראת "דרקולה" של ברם סטוקר.

"נוספרטו" הוא הגרסה המחודשת השנייה לסרט האימה הקלאסי מ-1922 באותו שם, ובמרכזו אישה צעירה רדופה (דפ) והערפד המפחיד הרוזן אורלוק (סקארסגארד) המאוהב בה.

נוספרטו של רוברט אגרס הוא סיפור גותי על אובססיה בין אישה צעירה רדופה לערפד מפחיד המאוהב בה, וגורם לאימה בלתי נסבלת

"כן, זה סרט מפחיד. זה סרט אימה. זה סרט אימה גותי", אמר הבמאי אגרס. "ואני כן חושב שלא היה סרט גותי מהאסכולה הישנה שבאמת מפחיד מזה זמן מה". כשדיבר על התפיסה של סקארסגארד על הערפד, הוא הוסיף, "אני אגיד שביל כל כך השתנה, אני חושש שאולי הוא לא יקבל את הקרדיט המגיע לו כי הוא פשוט… הוא לא שם."

נוספרטו

הטריילר החדש שכבר שודר בבתי הקולנוע החל מהתאריך 21/6, עמוס בדימויים מפחידים ובאזהרת "הוא בא" מבשרת רעות.

"נוספרטו" ישוחרר בבתי הקולנוע בארה"ב ביום חג המולד (ב-25 בדצמבר) בהפצת Focus Features, וצפוי להגיע לשאר העולם בתחילת שנה הבאה – ב- 1 בינואר 2025 בהפצת סרטי יוניברסל.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות