ריצ'רד גיר מצטרף לקאסט של סדרת הריגול "The Agency"

הסדרה החדשה המצופה של Showtime – "הסוכנות" (The Agency), המבוססת על הסדרה הצרפתית עטורת השבחים “Le Bureau des légendes” הוסיפה עוד שחקן עטור פרסים. ריצ'רד גיר יצטרף לצוות השחקנים של The Agency, והוא יככב בסדרה לצד מייקל פסבנדר (מגנטו מ"סדרת סרטי אקס-מן") וג'פרי רייט ("וסטוורלד").

לפי הדיווחים, לגיר הוצעו תפקידים ב"מספר סדרות בעלות פרופיל גבוה", לפני שבסופו של דבר החליט ללכת על הפרויקט. גיר יגלם את בוסקו, מפקד תחנת לונדון עם עבר היסטורי לאחר ששימש כסוכן סמוי במשך 8 שנים.

"ריצ'רד גיר הוא במעמד משלו, נערץ על ידי דורות של מעריצים ברחבי העולם בשל יכולתו יוצאת הדופן להחדיר עומק ואותנטיות לכל תפקיד שהוא משחק", אמר כריס מקארתי, מנכ"ל משותף של Paramount Global ונשיא/מנכ"ל אולפני הבידור של Showtime & MTV. "אנחנו שמחים שהוא מצטרף לצוות השחקנים יוצא הדופן שלנו שכולל את מייקל פסבנדר וג'פרי רייט במותחן החדש של Showtime".

מה הסיפור של The Agency?

The Agency היא סדרת ריגול/ מותחן פוליטי העוקבת אחר מרטיאן (פאסבנדר), סוכן CIA סמוי, שהורה לנטוש את חייו הסמויים ולחזור לתחנת לונדון. כשהאהבה שהשאיר מאחור מופיעה מחדש, הרומנטיקה מתחדשת. הקריירה שלו, זהותו האמיתית והשליחות שלו עומדים מול לבו; לזרוק את שניהם למשחק קטלני של תככים בינלאומיים וריגול.

הסדרה היא כאמור גרסה מחודשת של הסדרה הצרפתית Le Bureau, ומופקת על ידי ג'ורג' קלוני וגרנט הסלוב. הסדרה נמצאת כעת בהפקה בלונדון.

The Agency תעלה בבכורה ב-Paramount+ עם Showtime במועד מאוחר יותר, ולאחריה תעלה בבכורה ליניארית ב-Showtime. הסדרה תופץ בינלאומית על ידי Paramount Global Content Distribution ו-Federation Studios.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות