תחיית המתים: Metroid Prime 4 מקבל חלון שחרור, 7 שנים אחרי שהוכרז

לאחר שנינטנדו (NIntendo) הכריזה על המשחק לפני יותר משבע שנים, היא שלפה במפתיע וללא כל הודעה מוקדמת את Metroid Prime 4, כולל הצצה ראשונה למשחקיות.

הטריילר החדש, שנחשף במצגת של Nintendo Direct, הראה אינספור קטעי משחקיות לצד קומץ מהחיות החייזריות האיומות שסמוס (Samus) חייב להילחם בהן במשחק המיוחל. הוא יושק בשנת 2025.

לצד ההצצה הראשונה על המשחקיות, נינטנדו חשפה כי Metroid Prime 4 נקרא כעת Metroid Prime 4: Beyond. סדרת המשחקים שהייתה הכי קרובה אי פעם לסדרת Halo מיקרוסופט, חוזרת.

נינטנדו הודיעה לראשונה כי Metroid Prime 4 נמצא בפיתוח במהלך תערוכת E3 2017 שלה, כאשר אולפני Bandai Namco הובילו את הפיתוח. עם זאת, לאחר הפיתוח הראשוני של Metroid Prime 4, הפרויקט נכנס לבעיות בפיתוח, ונינטנדו הודיעה ב-2019 כי הפיתוח אותחל מחדש וכי Retro Studios, המפתחים המקוריים של הזיכיון, יעבדו על יצירת המשחק.

המשחק הראשון של Metroid Prime שוחרר בתחילה ב-2002 עבור ה-Gamecube והיה להיטדי גדול ואף וזכה לשבחים רבים. בעקבות ההצלחה של Metroid Prime הגיעו שני כותרי המשך, פריקוול ושלושה ספינאופים. הפרק האחרון בסדרת Metroid Prime היה רימאסטר של Metroid Prime המקורי, שיצא עבור Nintendo Switch בשנת 2023.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות