משחק ג'יימס בונד הבא יהיה בגוף ראשון וגם שלישי

Project 007 שהוא שם הקוד למשחק ג'יימס בונד הבא נמצא בפיתוח אך IO Interactive ממעטת לשתף אותנו בקצב ההתקדמות שלו. דיווח חדש טוען כי המשחק ישלב בין מבט מגוף ראשון לגוף שלישי

חברת הפיתוח IO Interactive יכולה לסמן סיום מוצלח לטרילוגיית HITMAN World of Assassination האחרונה שלהם. לקראת סיומו של הפרויקט המתמשך הזה הודיעה החברה בשנת 2020 כי היא עובדת על משחק 007 ג'יימס בונד חדש ואף פרסמה טיזר ראשון.

עד כה, לא ראינו כמעט כלום מהמשחק, ואנחנו מנסים למצוא רמזים לקצב ההתפתחות שלו ברחבי הרשת. אתר הפרויקט הרשמי מאשר כי פרויקט 007 הוא נמצא בעבודה, וקובע כי המשחק כולל "סיפור בונד מקורי לחלוטין", שלדברי IO יכניס שחקנים לנעליו של הסוכן החשאי האהוב בעולם כדי לזכות במעמד ה-00 שלהם ממש.

ג'יימס בונד בגוף שלישי וגם ראשון

כפי שדווח על ידי Tech4Gamer, רישום משרות חדש של IOI עבור מעצב ברמה בכירה (קרב) קובע כי על המועמדים "להיות בעלי תשוקה ולהפגין מומחיות ברמות יצירה עם התמקדות נלהבת בתרחישי לחימה עבור גוף שלישי (או ראשון) במשחקי פעולה-הרפתקאות."

בהתבסס על מידע זה, נראה כי הפרויקט 007 של IOI יכלול סוג של מעבר בין גוף 1/3 בצורה היברידית. בעוד שהאולפן ידוע בעיקר בזכות כותרי הגוף השלישי שלהם, סביר להניח שהמערכת ההיברידית הזו תכלול בעיקר משחקיות בגוף שלישי עם שליטת מצלמה בגוף ראשון, או שילוב בין השניים.

 GoldenEye 007 משופר לחסרי סבלנות

עוד בעניין בונד, בדיוק לפני שנה קיבלנו חדשות מרגשות, ואחד ממשחקי היריות הגדולים בכל הזמנים קיבל גרסה משופרת ומותאמת לנינטנדו ולאקסבוקס. GoldenEye 007 בכיכובו של פירס ברוסנן, נחשב בזמנו למשחק פורץ דרך וכזה שהשפיע על ז'אנר משחקי ה FPS, ביניהן הסדרות Call of Duty ו- Halo. משחק זה זכה לממוצע ציונים בביקורות זהים לזה של משחק אגדי אחר-Half Life.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות