הוכרז: "פוקימון אגדות: Z-A" הוא הכותר הגדול הבא בסדרה

Pokémon Legends: Z-A הוכרז אבל לא יגיע השנה ויהווה המשך למשחק "פוקימון אגדות: ארכאוס". גרסה חדשה של Pokémon TCG הוכרזה גם

יום הפוקימון הבינלאומי, המציין את יציאתם של הכותרים המקוריים של Game Boy ביפן, מכוון תמיד להכרזה גדולה בסדרה וגם השנה זה קרה.

נינטנדו וחברת פוקימון (The Pokémon Company) ניצלו את ההזדמנות כדי לחשוף את העתיד של הזיכיון. החדשות הגדולות היו ההכרזה על כותר הליבה הגדול הבא בסדרה, "פוקימון אגדות: Z-A" (באנגלית- Pokémon Legends: Z-A), אשר לא צפוי להגיע השנה אלא עד 2025.

מה שאומר ש-2024 תהיה השנה הראשונה מזה זמן רב ללא שום משחק פוקימון קונסולה חדש. זה לא אומר אבל שהמעריצים מאוכזבים ממש, שכן רבים מהם דחקו ב-Game Freak לקחת יותר זמן עם המשחקים שלהם, בעקבות ההשקה הדי מבולגנת של פוקימון סקרלט וויולט.

פוקימון אגדות: Z-A הוא המשך למשחק "פוקימון אגדות: ארכאוס". על פי הפרזנטציה שהוצגה, המשחק יתקיים בסביבה עירונית (Lumiose City) במחוז "קאלוס" (Kalos) שהוצג לראשונה בפוקימון X ו-Y.

המשחק ישלב בתוכו את מכניקת התפתחויות המגה (Mega Evolutions) אשר הוצגה לראשונה במשחקי הדור השישי של הסדרה.

הרפתקה חדשה ומרגשת ממתינה לשחקנים בתוך Lumiose City, שם יוצאת לדרך תוכנית שיפוץ עירוני כדי לעצב את העיר למקום ששייך גם לאנשים וגם לפוקימון.

גרסה חדשה של Pokémon TCG

ההכרזה עיקרית נוספת מהמופע של Pokémon Presents הייתה Pokémon Trading Card Game Pocket, גרסה חדשה לנייד של ה-TGC הקלאסי שיושק מתישהו בשנת 2024.

בנוסף ליכולת לסחור ולהילחם באחרים באמצעות הטלפון הנייד שלכם, לכרטיסים יהיו כעת אפקטים תלת מימדיים חדשים, כולל כרטיסים "סוחפים" עם סצנות מלאות דמויות דיורמה שתוכלו לחקור.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

לא חושב שמדובר בהתעכבות של גיים פרייק בשביל לשפר את המשחק.
לדעתי זה נדחה רק בגלל שהקונסולה החדשה קיבלה דחייה לפי פרסומים.

אתה כנראה צודק. אם יש משחק שיכול למכור מיליוני קונסולות זה פוקימון. אז כנראה ישוחרר במרץ 2025? https://gamepro.co.il/2024/02/report-switch-2-is-slated-for-a-march-2025-launch/