דיווח: PlayStation Showcase יתקיים בחודש הבא ויחשוף תאריך ל- Silent Hill 2

דיווחים מצביעים על כך שתאריך שחרור לגרסה המחודשת של Silent Hill 2 ייחשף ב-PlayStation Showcase 2024

לגרסה המחודשת של  'סיילנט היל 2' (Silent Hill 2) מאת האולפן Bloober Team עשוי להיות תאריך יציאה, או לפחות חלון שחרור בקרוב, על פי מידע פנימי ודירוג ESRB עדכני. הגרסה המחודשת קיבלה רשמית את הדירוג M (אינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 16) מה-ESRB, מה שמרמז שהמשחק מתקרב לשחרור.

הדירוג נחשף על ידי ג'ף גראב בפודקאסט של Giant Bomb, שגם אמר שסוני תקיים אירוע כלשהו בחודש הבא, וכשהוא מחבר את החלקים יחדיו, הוא מציע שסביר להניח שהרימייק של Silent Hill 2 יהיה שם, וש"חלון שחרור עשוי להיות קרוב".

בהחלטת הדירוג M של ה-ESRB למשחק Silent Hill 2 נכתב:

מנקודת מבט של גוף שלישי, שחקנים חוקרים את העיירה Silent Hill, מקיימים אינטראקציה עם דמויות ונלחמים בבני אדם ויצורים (למשל ראש פירמידה, בובות תצוגה, מפלצות). שחקנים משתמשים באקדחים, רובי ציד, רובים וסכינים כדי להרוג אויבים.

באירוע State of Play 2024 האחרון של סוני ששודר בינואר האחרון, נחשפו קטעים חדשים של הגרסה המחודשת, כולל מבט ראשון על אלמנט הקרב של Silent Hill. צוות Bloober אמר שהוא רוצה שהגרסה המחודשת שלו תהיה נאמנה למשחק המקורי, וש-Silent Hill 2 יהיה "משחק אימה להמונים" עבור האולפן.

באירוע האחרון של PlayStation State of Play קיבלנו גם הפתעה הקשורה לסדרה. סוני וקונאמי חברו יחד כדי ליצור כותר חדש ובלעדי לגמרי בסדרת סיילנט היל לפלייסטיישן 5. המשחק הוא חינמי ונקרא Silent Hill: The Short Message ואתם יכולים לשחק בו כבר עכשיו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות