ה-Playstation Portal של סוני נפרצה

שני מהנדסים בגוגל פרצו את הקונסולה הניידת של סוני, הפלייסטיישן פורטל וכעת ניתן להפעיל אמולטור להפעלת משחקי PSP

הפלייסטיישן פורטל החדש של סוני נפרץ על ידי 2 מהנדסי גוגל כדי שהמכשיר יוכל להפעיל משחקים באופן מקומי. המכשיר ששוחרר לראשונה בנובמבר במחיר של 200 דולרים, אך הוגבל רק להזרמת משחקים מקונסולת PS5, יודע כעת גם להריץ משחקים.

כפי שנחשף ב-X על ידי אנדי נגויין, וזכה כבר ל 1.7 מיליון צפיות, שני מהנדסי גוגל הצליחו להפעיל את אמולטור PPSSPP באופן טבעי ב-Playstation Portal, מה שמאפשר למשל לגרסת של המשחק Grand Theft Auto לעבוד ללא צורך בחיבור Wi-Fi.

אחרי יותר מחודש של עבודה קשה, PPSSPP פועל באופן טבעי ב-PlayStation Portal. כן, פרצנו אותה

פריצה תוכנתית

Nguyen גם אישר כי מדובר בפריצה תוכנתית "הכל מבוסס תוכנה", כך שהיא אינה דורשת שום שינויי חומרה כמו שבבים נוספים או הלחמה. כרגע הוא חשף רק תמונה של Grand Theft Auto: Liberty City Stories שפועל ב-Playstation Portal, אך Nguyen עשוי לשחרר כמה סרטונים בקרוב כדי להדגים את הפריצה "על אמת".

פלייסטיישן פורטל סוני ׁplaystation portalׂ
Playstation Portal – הקונסולה שנפרצה

בעוד שפריצה של הפלייסטיישן פורטל נראית עכשיו בהישג יד, לא ברור אם ומתי הפריצה הזאת תהיה זמינה לכולם. "אין שחרור מתוכנן בעתיד הקרוב, ויש עוד הרבה עבודה לעשות", הסביר Nguyen בפוסט המשך ב-X.

מצד שני, פריצה בשלב כל כך מוקדם, תסלול את הדרך לפריצות נוספות לפורטל של סוני, למשל הוספת תוכנות באופן מקומי, אמולטורים של משחקים ואולי אפילו משחקי מובייל, שכן הפורטל מבוסס אנדרואיד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור: steamdb

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות