גיימסקום 2016: פלנטרוניקס חושפת סדרת אוזניות חדשה כשגולת הכותרת היא אוזניות ייעודיות ל- Playstation VR

חברת פלנטרוניקס מציגה את סדרת אוזניות הגיימינג החדשה ואת אוזניות ה-RIG 4VR, האוזניות הראשונות שפותחו במיוחד עבור PlayStation VR

הסדרות החדשות של RIG 600, RIG 400 ו-RIG 4VR בנויות על המערך הנוכחי של פלנטרוניקס עבור גיימרים, הכולל את ה-RIG 800 – האוזניות האלחוטיות הראשונות שפותחו עבור קונסולת משחקים עם חיי סוללה של 24 שעות.

חברת פלנטרוניקס, חלוצה ומובילה עולמית בתחום מוצרי תקשורת קולית ומכשירים לבישים, הציגה ב-Gamescom בקלן שבגרמניה את אוזניות הגיימינג RIG 4VR ואת סדרת אוזניות ה-RIG החדשה של החברה, המיועדת ל-Xbox One ול-PS4. התוספת החדשה של פלנטרוניקס למשפחת מוצרי ה-RIG היא סדרת ה-RIG 800, אוזניות הגיימינג האלחוטיות הראשונות עם חיי סוללה של עד 24 שעות. משפחת ה-RIG 800 מצטרפת אל ה-RIG 4VR, אשר מהוות את האוזניות הראשונות בתעשייה אשר פותחו במיוחד עבור PlayStation®VR. שני המוצרים מצטרפים לשורה של פתרונות אודיו, הכוללים את סדרת RIG 500 לקונסולות ול-PC ומיועדים להתאים לצרכים ולהעדפות של הגיימרים.

plantronics-1

"אנחנו בפלנטרוניקס מבינים את החשיבות בלספק לגיימרים יתרונות מוחשיים ההופכים אותם לשחקנים טובים יותר", אמר גרגורי מורקווין, מנהל תחום הגיימינג בפלנטרוניקס. "סדרת ה-RIG 800 תוכננה כדי לספק ביצועים אלחוטיים מעולים וזמן משחק שלא ניתן להתחרות בו, בשילוב עם עיצוב נוח וקל ובקרה מדויקת. כגיימרים בעצמנו, אנחנו שואפים לפתח מוצרים עבור טווח רחב של סגנונות וצרכים של השחקנים. הדבר בא לידי ביטוי בקו החדש והמקיף של אוזניות RIG".

אוזניות ה-RIG 800HS) PlayStation 4) ואוזניות ה-RIG 800HX) Xbox One) הן בעלות חיי סוללה של 24 שעות ויתרון זה מאפשר לשחקנים להתמקד במשחק מבלי לדאוג מכך שהאוזניות שלהם יתנתקו באמצע. הסוללה המשופרת כוללת מאפיין של הטענה מהירה המספק שעה וחצי של משחק לכל חצי שעה של הטענה.
אוזניות סדרת ה-RIG 800 הן מאוזניות הגיימינג האלחוטיות הקלות ביותר בשוק, והן תוכננו להתאמה מירבית ולנוחות לאורך זמן. כריות האוזניות בעלות המרקם הנעים והרך הופכות את הרכבת האוזניות לנוחה יותר ומעצימות את בידוד הקול כדי לאפשר חוויה וירטואלית מקסימלית. ה-RIG 800 הן בעלות עיצוב ניתן להתאמה, בדומה לאוזניות ה-RIG 500, האוזניות הראשונות בתעשייה בעלות עיצוב מודולרי.

מאפיינים נוספים של סדרת ה-RIG 800:

ביצועי אודיו: דרייברים מוגברים של 40 מ"מ מעוררים את האודיו לחיים. תהודה בתדר נמוך מחזקת את צלילי הבס ומגבילה את עיוות הצליל. המיקרופון מאפשר לכם לשמוע את הצ'אט באיכות טובה ובו-בזמן, המיקרופון מבטל הרעשים מוודא שהשחקנים האחרים יכולים לשמוע אתכם בבירור. כאשר אתם מסיימים לשוחח, פשוט הרימו למעלה את המיקרופון כדי להשתיק אותו.
בקרה מדויקת: חוגת בקרה כפולה על האוזנייה השמאלית תעזור לכם לאזן במהירות בין המשחק לבין הצ'אט ולשלוט בעוצמת השמע. בחרו בהגדרות ה-EQ כדי לבודד צלילים גבוהים נקיים, להגביר את הטווח האמצעי, ליהנות מבאס סיסמי או להגביר את המיקוד הקולי.

RIG 800 Console

פלנטרוניקס RIG 4VR

חברת פלנטרוניקס הינה יצרנית אוזניות מובילות הן לצרכנים פרטיים והן לטורנירים, וככזאת, היא מבינה את הערך שאודיו מוטמע מביא לעולם הגיימינג – והדבר בולט במיוחד כאשר מדובר במציאות מדומה. אוזניות ה-RIG 4VR מהוות פתרון אודיו כולל אשר פותח עבור PlayStation®4, עם כבלים ניתנים להחלפה ושימוש עם PlayStation®VR ובקרים אלחוטיים DualShock®4.

RIG 4VR Back

מאפיינים נוספים של ה-RIG 4VR:
האוזניות כוללות דרייברים של 40 מ"מ בצימוד עם תהודה בתדר נמוך עבור צלילי בס מוגברים, תוך שמירה על הדיוק של הצלילים. בום ניתן להשתקה ולהסרה עם מיקרופון מבטל רעשים, אשר ניתן לחיבור כאשר משתמשים באוזניות עם בקר. הבום מציע אודיו סטריאו מוטמע וצ'אט ברור בצורה יוצאת דופן.
האוזניות כוללות מחבר אודיו של 3.5 מ"מ, אשר עובד גם עם בקרי קונסולות אחרים (כולל Xbox One), (PC/Mac) ומכשירי גיימינג ניידים.

RIG 4VR Boom Down

מאפייני סדרות ה-RIG 600 ו-RIG 400

אוזניות ה-RIG 600 הינן בעלות אודיו באיכות גבוהה, אשר מאזן בין בס נטול-עיוותים עם קולות אמצעיים מהדהדים וטרבל, והן מאפשרות למשתמשים לשמוע פרטים רבים יותר במשחקים ובמוזיקה שלהם.
סדרת אוזניות ה-RIG 400 כוללת את ה-RIG 400HX אשר נועדו ל-Xbox One ואת ה-RIG 400HS אשר נועדו ל-PlayStation 4. שני הדגמים כוללים inline volume ובקרת השתקה, דרייברים ברגישות גבוהה ומיקרופונים מבטלי רעשים שניתנים להסרה.

תמחור וזמינות

סדרת RIG 800 תהיה זמינה החל מתחילת שנת 2017. כל הדגמים החדשים האחרים יהיו זמינים אצל המשווקים המורשים החל מאוקטובר 2016. מחיר מומלץ לצרכן:

₪RIG 800HS/RIG 800HX – 750 .
₪RIG 4VR – 360
₪RIG 600 – 420
₪RIG 400HS/RIG 400HX – 260

למידע נוסף בקרו באתר הבית של החברה.

 

[divider style="solid" top="20" bottom="20"]


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות