"קשה ולא יציב": שחקני המחשב מעניקים ל-ELDEN RING Shadow of the Erdtree ציונים מעורבים

למרות הביקורות המצוינות שה-DLC לאלדן רינג קיבל, שחקני המחשב מביעים את תחושותיהם לגבי Elden Ring Shadow of the Erdtree בביקורות מעורבות ("Mix") דרך סטים.

בזמן כתיבת שורות אלה, מתוך 33,721 ביקורות שפורסמו על המשחק, 20,682 הן חיוביות ו-13,069 הן שליליות, לפי סטים כך שהציון הממוצע להרחבה הוא 6.2/10.

בעוד שכמה ביקורות משתמשים מדגישות ביצועים לא עקביים, בעיה שהייתה מאז השחרור המקורי של המשחק עבור חלק מהמחשבים האישיים, חלק ניכר מהביקורות מזכיר גם את הקושי של המשחק.

הרחבה קשה יותר מאלדן רינג

משחקי FromSoftware תמיד היו ידועים בקושי שלהם, אך מספר ביקורות משתמשים טוענות ש-Shadow of the Erdtree קשה משמעותית יותר מהמשחק הראשי.

Shadow of the Erdtree כולל אמנם בוסים קשוחים, אבל הוא כולל גם מערכת עלייה בשלבים חדשה (leveling system), שחלק מהשחקנים טוענים כי היא הסיבה שכמה מוותיקי Elden Ring מתקשים בהרחבה.

מצד שני, ביקורות חיוביות של משתמשים בסטים, מציינות ששחקנים רבים לא ממש משתמשים בברכות (blessings) ומתעקשים להילחם עם בוס קשוח שוב ושוב, בלי להגיע למסקנה הזמנית שהם עדיין לא מוכנים לקרב, וזה הזמן לחזור אחורה ולהתחמש.

בעוד שמערכת Rune (נקודות ניסיון במשחק) המסורתית עדיין קיימת, המערכת החדשה המבוססת על פריטים במשחק שנמצאו ברחבי העולם, רלוונטית הרבה יותר לקושי של Shadow of the Erdtree. ניהול האיזון ב-DLC החדש, מתנהל כך שגם דמויות שהן מפולסות בצורה קיצונית ימצאו אתגר אם הן לא אספו מספיק שברי Scadutree (הפריט להגברת כוח השחקנים ב-DLC).

היידטקה מיאזאקי, נשיא FromSoftware ומפיק המשחק Elden Ring אמר בראיון שנערך לאחרונה כי "הפחתת הקושי של Elden Ring תהרוס את המשחק".

לקינוח, סטרימרית בטוויץ' הצליחה לנצח את הבוס הראשון בהרחבה באמצעות…המוח:

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות