חסר מעצורים: Palworld מכר 19 מיליון עותקים

משחק ה"פוקימון עם רובים" ממשיך לככב במצעדי המכירות ולשבור שיאים חדשים וכעת נושק לעבר ה-20 מיליון עותקים בטוטאל

להיט המשחקים הוויראלי המפתיע פאלוורלד (Palworld) ממשיך לשבור שיאים ולמגנט אליו מיליוני גיימרים ברחבי העולם. כעת, המפתחת Pocketpair מעדכנת בטוויטר שהמשחק מכר 12 מיליון עותקים ב-Steam ו-7 מיליון שחקנים ב-Xbox ובסך הכל מכירות של 19 מיליון עותקים.

יש לציין כי מספר שחקני ה-Xbox שנכללו כוללים גם את המכירות וגם את אלו ששיחקו דרך Game Pass.

Palworld שובר שיא כל הזמנים באקסבוקס

המספרים הללו הופכים את Palworld להשקת הצד שלישי (משחק שלא נעשה על ידי אולפן פנימי של מיקרוסופט) הגדולה ביותר בהיסטוריית Game Pass. החברה אומרת שהיא הגיעה "לאחרונה" לשיא של כמעט 3 מיליון משתמשים פעילים יומיים ב-Xbox, מה שהופך אותו למשחק המשוחק ביותר בפלטפורה של מיקרוסופט באותה תקופה.

הצלחה פנומנלית Palworld
Palworld – תופעה עולמית

ההצלחה הפנומנלית של פאלוורלד הפתיעה את תעשיית המשחקים כבר ביום ההשקה כשמכר 2 מיליון עותקים תוך 24 שעות. לא עברו יומיים והחברה חשפה כי המשחק מכר 5 מיליון עותקים בשלושת הימים הראשונים שלו ו-8 מיליון עותקים בשישה ימים.

בנוסף, המשחק הצליח להגיע למספר השחקנים השני בגובהו בכל הזמנים ב-Steam. מדובר בהישג חסר תקדים ל-Palworld שכן, הוא הצליח לנשל מהמקום השני את המשחק הכי גדול והכי רווחי של וואלבCounter-Strike 2.

מספר השחקנים במקביל הגבוה ביותר למשחק עומד על 2,101,867 מה שמעמיד את המשחק במקום השני בכל הזמנים. מקדים אותו בפער של יותר ממיליון שחקנים, משחק אחד בלבד- PUBG: Battlegrounds (עם 3,257,248 מיליון שחקנים במקביל).

ברקע, כש- Palworld הפך לתופעה עולמית, יש דיווחים כי The Pokémon Company (חברת פוקימון) נמצאת בימים אלה בדיונים והתייעצויות עם עורכי הדין שלה והם 'חוקרים את המשחק. מפתחת Palworld פרסמה מפת דרכים לעתיד הכוללת בוסים חדשים, PvP ותמיכה בקרוספליי (crossplay).

Palworld זמין דרך תוכנית ה-Game Preview ל-Xbox Series X|S, Xbox One ו-Windows PC. המשחק נגיש למנויי Xbox Game Pass ו-PC Game Pass, כמו גם למשתמשי Xbox Cloud Gaming (ביטא) עם מנוי Xbox Game Pass Ultimate.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות